„Najbrzydsza modelka świata” pokazuje nowe zdjęcia. I przemawia! (VIDEO)

Zobaczcie ją w ruchu. Niezwykła postać...
„Najbrzydsza modelka świata” pokazuje nowe zdjęcia. I przemawia! (VIDEO)
16.09.2014

Jedyne, co łączy ją z tradycyjnymi modelkami, to bardzo zgrabna sylwetka. Cała reszta to zupełne zaprzeczenie urody takich gwiazd wybiegów i kampanii reklamowych, jak Anja Rubik, Kate Moss czy Cara Delevingne. Wszystkie one są specyficzne, ale powszechnie uważane za atrakcyjne. Nasza bohaterka jest wyłącznie specyficzna.

Melanie Gaydos cierpi na chorobę o zagadkowej nazwie hipohydrotyczna dysplazja ektodermalna. Jej objawy widoczne są gołym okiem – 25-latka ma nieco zdeformowaną czaszkę, jest łysa, ma przebarwienia na skórze. Trudno przejść obok niej obojętnie, ale jeszcze trudniej nazwać ją ikoną piękna. Mimo wszystko, kobieta od kilku lat pracuje przy kolejnych sesjach zdjęciowych prezentując światu swoją odmienność.

Jak twierdzi, to nie jej brakuje odwagi, ale ludziom związanym z modą. Swoją działalność na razie ogranicza do artystycznych zdjęć, ale gdyby pojawiła się bardziej komercyjna propozycja – na pewno by ją rozważyła. Jej misją jest oswajanie innych z „dziwnością”.

Melanie Gaydos

Melanie gościła na naszych łamach kilka miesięcy temu. Do tej pory świat znał ją z niezwykłych fotografii. Nikt nie wiedział, jak się porusza i wypowiada. Dzisiaj możemy poznać nietypową modelkę jeszcze lepiej. Wszystko dzięki projektowi „What`s Underneath”. Jego autorzy zachęcają niezwykłe postaci do zrzucenia z siebie ubrań przed kamerami. W ten sposób chcą nas przekonać, że styl nie jest tym, co nosisz, ale kim jesteś.

Ciekawe jest nie tylko to, co 25-latka mówi, ale także, jej sposób bycia, barwa głosu, emocje widoczne na twarzy. Krótki wywiad sprawia, że wydaje się jeszcze bardziej niezwykła, niż do tej pory. Ten filmik po prostu trzeba obejrzeć!

Najpierw zobaczcie jej najnowsze zdjęcia. Wciąż są bardzo klimatyczne, ale nie tak mroczne, jak jeszcze kilka miesięcy temu...

Melanie Gaydos
Melanie Gaydos
Melanie Gaydos
Melanie Gaydos
Melanie Gaydos
Melanie Gaydos

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2016 12:48
Jak dla mnie bomba! Nie kazda musi byc piekna, by zostac gwiazda. Ona jest tak oryginalna, ze popadam w zachwyt. Kazdy po przejsciach zasluguje na szczescie...
odpowiedz
ania (Ocena: 5) 23.11.2014 15:48
Na stronie www.facebook .com/CastingDoFilmu są podawane na bieżąco ogłoszenia odnośnie casingu do filmu reklam mody modelek wystarczy wejść i przeglądać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2014 18:54
słodziutki głos :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2014 00:23
sesje zdjęciowe nie polegają tylko na promowaniu mody i piękna. Ja uważam że te fotki są bardzo ciekawe. Lepsze to niż kolejne napompowane usta lub piersi. W alternatywnych sesjach jest rewelacyjna. Mroczne zdjęcia pasują do niej rewelacyjnie. A to że tak wygląda. Nno nikt tego nie wybiera i każdy robi co ma robić :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2014 23:32
nie oceniaj ludzi w taki sposób, bo sama możesz być kiedyś gorzej oceniana. Każda dziewczyna albo przynajmniej większość marzyła o karierze modelki, nie każda mogła spełnić takie marzenie. Jednak czy to, że ktoś jest chory i z tego powodu nie jest wystarczająco piękny, nie ma ślicznej buzi pięknych dużych oczu i pełnych ust, oznacza, że taka osoba nie może spełniać swoich marzeń? To, że nie wygląda tak jak większość zdrowych ludzi oznacza, że ma się schować do pudełka i tam zostać? Nie wolno nam dzielić ludzi na lepszych i gorszych, brzydszych i ładniejszych. Nigdy nie wiadomo co spotka Ciebie za x lat albo jakie będą Twoje dzieci.Każdy ma marzenia i każdy chce je spełniać....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie