Michalina Manios VS. Mateusz Maga: Najbardziej nietypowi uczestnicy „Top Model”?

Oboje mają niezwykłą, androgyniczną urodę.
Michalina Manios VS. Mateusz Maga: Najbardziej nietypowi uczestnicy „Top Model”?
02.09.2014

Wczoraj po dłuższej przerwie na antenę TVN powrócił program „Top Model”. Producenci show postanowili nieco odświeżyć formułę show i na castingi – oprócz atrakcyjnych dziewczyn – zaprosili również mężczyzn.

Pomysł okazał się trafiony - sensacją pierwszego odcinka stał się bowiem Mateusz Maga, 22-latek o androgynicznej urodzie. Maga pochodzi z Jarosławia i na pierwszy rzut oka wygląda jak kobieta. Pełne usta, długie włosy, filigranowa sylwetka. Jego głos również jest bardziej kobiecy niż męski. Jednak do zdjęć androgyniczny model potrafi zapozować jak 100-procentowy mężczyzna.

Wróżycie mu sukces w modelingu?

Przy okazji przypomnijmy inną nietypową uczestniczkę „Top Model”, Michalinę Manios. 25-latka z Kotlinek urodziła się jako hermafrodyta i do czasu osiągnięcia pełnoletniości nosiła imię Michał.

Michalina Manios
Michalina Manios
Michalina Manios

Fot. ONS

Mateusz Maga

Polecane wideo

Komentarze (22)
Ocena: 4.68 / 5
ggggg (Ocena: 3) 01.10.2014 20:44
co za żenada... i nie mówię tylko o nim, ale głównie o programie. na castingu sam stwierdził, że wcale się na takiego nie kreuje, że po prostu taki jest. ale ma długie włosy i ubiera się jak pedał, za przeproszeniem. jakby zakładał inne ciuchy i ściął włosy, to od razu byłoby inaczej! jego uroda, sylwetka i głos to rzeczywiście nie jego wina i nawet mi go szkoda. ale wizerunek i zachowanie... nie rozbierze się, chociaż jego partnerka do sesji nie chce, taki gentleman. i jeszcze założyli mu szpilki :) nie dość, że sam z siebie robi nie wiadomo co, to jeszcze program robi to samo. oczywiście wiadomo, że niektóre jego teksty, czy zachowania są odegrane, żeby było ciekawiej i oglądalność nie spadała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 29.09.2014 02:20
prawda jest taka, że wszyscy biorący udział w tym programie są w tym wieku że gdyby mieli zrobić karierę to już by ją zrobili, przynajmniej ci którzy już podejmowali próby w świecie modelingu-dawno zostaliby zauważeni. Druga sprawa, jurorzy chcą odkryć kogoś top, ale jak dotąd udowodnili że kompletnie nie maja nosa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2014 16:44
chłopak b. fajnie wygląda na zdjęciach; urodę ma rzeczywiście androgyniczą, ale jednocześnie wychodzi męsko na zdjęciach; trzymam kciuki, aby wygrał program :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2014 23:52
Pozytywnie, szkoda, że taki niski.
odpowiedz
saomi (Ocena: 5) 03.09.2014 14:23
koleś może i ma kobiecą urodę ale na zdjęciach wychodzi jak zły rockowy chłopiec :D mnie tam się podoba jego fotogeniczność!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie