Anna Jagodzińska – czy zasłużyła na swój sukces?

Polska top modelka, Ania Jagodzińska, nie skończyła jeszcze 22 lat, a świat mody ma już u swoich stóp. W tym roku zyskała miano największego odkrycia ostatnich sezonów, a ukoronowaniem jej sukcesu stała się rekordowa liczba kampanii reklamowych na wiosnę - lato 2009. Same oceńcie, czy zasłużyła na to wyróżnienie!
Anna Jagodzińska – czy zasłużyła na swój sukces?
12.01.2009

Słowiańska uroda od lat cieszy się dużą popularnością. Wielokrotnie mówi się o tym, że w niewielu regionach świata żyje tak dużo pięknych kobiet. Postanowili to docenić wielcy kreatorzy mody, w tym roku stawiając na jedną z naszych rodaczek, Annę Marię Jagodzińską, która po dwuletniej przerwie w pięknym stylu powróciła do świata mody. Jak widać, wakacje od modelingu opłaciły się – dzisiaj Ania zgarnia najlepsze kontrakty i, jak podaje portal Rocketrend.com, wystąpi w rekordowej liczbie 12 kampanii na wiosnę - lato 2009. Zostanie twarzą tak prestiżowych marek i słynnych domów mody jak: Balenciaga, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein CK Line, Calvin Klein Beauty, CK Jewelry, CK One Fragrance, Chloe, COS by H&M, Pepe Jeans, Gianfranco Ferre, Prada, Stella McCartney Fragrance, Toni Garrn. Ten oszałamiający sukces spowodował, że w tym roku z Anią nie może równać się żadna inna – polska czy zagraniczna - top modelka.

Niestety, w zestawieniu Rocketrend.com, zabrakło reszty naszych znanych rodaczek, m.in. Anji Rubik czy Magdaleny Frąckowiak. Być może to wina ich wieku – obie modelki nie należą już do najmłodszych (w tym światku na emeryturę odchodzi się około 26. roku życia) i zdaje się, że największe blaski sławy mają już za sobą.

Mimo to, ogromnie cieszymy się z sukcesu Ani Jagodzińskiej, na który, naszym zdaniem, w pełni zasługuje. Wystarczy jedno spojrzenie na jej zmysłowe usta, klasyczne rysy i proporcjonalną, wręcz posągową sylwetkę, aby zrozumieć, dlaczego to ona stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobrą passę również w przyszłym sezonie!

Polecane wideo

Komentarze (116)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2009 15:35
To moja ulubiona modelka! Nie zdajdziecie lepszej!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2009 21:09
taka se, no i w ogóle się nie usmiecha
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2009 14:10
Ma bardzo oryginalną urodę... dla mnie ładna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2009 16:14
ma ochydną twarz bleee fuuuuj
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2009 09:56
sliczna dziewczyna:) mogłaby byc deczko grubsza,ale i tak jest bardzo ładna:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie