Czy to NAJBRZYDSZA modelka świata? Ślicznotki i tak mogą jej pozazdrościć kariery

Oryginalnej urody trudno jej odmówić.
Czy to NAJBRZYDSZA modelka świata? Ślicznotki i tak mogą jej pozazdrościć kariery
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/melaniegaydos/)
08.05.2014

Piękno to pojęcie względne, ale nasza dzisiejsza bohaterka chyba nigdy nie usłyszała, że jest piękna. O wiele częściej spotykały ją komplementy w stylu „jesteś oryginalna, masz nietypową urodę, trudno cię zapomnieć”. Młoda Amerykanka zdaje sobie sprawę, że wygląda „kontrowersyjnie”. To nie jej wina, bo urodziła się z grupą zaburzeń rozwojowych, która skrywa się pod medycznym terminem hipohydrotyczna dysplazja ektodermalna. Choroba powoduje nieprawidłowe wykształcenie się zębów, włosów, paznokci i tkanki skórnej. W przypadku 25-latki najbardziej widoczna jest nieco zniekształcona czaszka oraz zupełna łysina.

Nigdy nie marzyła o karierze klasycznej modelki, bo zdawała sobie sprawę, że nie ma ku temu warunków. Mimo wszystko, 3 lata temu zgodziła się na wykonanie kilku pierwszych profesjonalnych zdjęć. Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Spotkała się z wieloma pozytywnymi reakcjami, a także sama spojrzała na siebie łaskawszym okiem. Pokochała pozować i robi to do dzisiaj.

Chociaż nie zobaczymy jej na wybiegach u największych projektantów, ani w kolorowych magazynach dla kobiet, Melanie Gaydos wciąż bierze udział w sesjach zdjęciowych. O wiele bardziej, niż moda, interesuje ją jednak sztuka. W swojej pracy zwraca uwagę przede wszystkim na klasę fotografa oraz jego wizję artystyczną. Efekty są naprawdę niesamowite! Czy to oznacza, że nie chciałaby kiedyś stanąć obok Anji Rubik czy Kate Moss? Tego wcale nie wyklucza. Warunek jest jeden – ludzie z branży muszą nabrać do niej odwagi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Melanie Gaydos (@melaniegaydos)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Melanie Gaydos (@melaniegaydos)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Melanie Gaydos (@melaniegaydos)

Polecane wideo

Komentarze (93)
Ocena: 4.38 / 5
edfjipsoefp (Ocena: 5) 17.05.2016 21:02
ona ma chorobę, a i tak jest piękna i wspaniała.
odpowiedz
ania (Ocena: 5) 23.11.2014 15:49
Na stronie www.facebook .com/CastingDoFilmu są podawane na bieżąco ogłoszenia odnośnie casingu do filmu reklam mody modelek wystarczy wejść i przeglądać.
odpowiedz
marta (Ocena: 5) 19.08.2014 16:49
Ja tam nie wiem, ale jak widzę zapuszczone baby, które łażą po ulicach z tłustymi włosami, brudnymi pazurami, wylewającymi się bokami i tłustymi zadami, do tego cuchnące, to to jest fuj. Melanie nie jest fuj. Uważam, że jest piękna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 29.06.2014 19:08
Myślałam że bycie modelką=bycie ładną.. Dobrze że oswaja ludzi z ludźmi chorymi, ale nikt nie chce oglądać brzydkich ludzi... Na modelkę się nie nadaje, jak chce to niech idzie do fundacji i niech opowiada o swoim życiu, a nie pozuje.. Jest paskudna i nigdy piękna nie będzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2014 12:44
nie jest taka brzydka ,widziałam brzydsze
odpowiedz

Polecane dla Ciebie