Czy to nowa królowa Instagrama? Jej pośladki pokochały 3 mln ludzi!

Zjawiskowa pupa stała się przepustką do kariery.
Czy to nowa królowa Instagrama? Jej pośladki pokochały 3 mln ludzi!
12.04.2014

Na razie Kim Kardashian może jeszcze spać spokojnie, ale bez wątpienia powinna poczuć na plecach oddech młodszej koleżanki po fachu. Choć amerykańska celebrytka wciąż króluje na Instagramie (zdjęcia jej pupy, bo tym przede wszystkim dzieli się z fanami, obserwuje niemal 14 milionów ludzi), to konkurencja nie śpi. Niemająca aż takiego wsparcia medialnego Jen Selter zdobyła już 3 miliony obserwatorów, a licznik wciąż tyka.

20-latka gościła na naszych łamach w połowie stycznia br. Od tego czasu liczba jej fanów podwoiła się, a to na pewno nie jest jej ostatnie słowo w tym temacie. Instagram stał się jej miejscem pracy. Rzuciła studia, zrezygnowała z innych zajęć i dzisiaj poświęca się fotografowaniu swojego idealnego ciała. Uwodzi płaskim brzuchem, długimi włosami, śliczną twarzą, a przede wszystkim – wydatną i bardzo zgrabną pupą. To ona okazała się przepustką do spektakularnej kariery.

Młoda Amerykanka zastrzega, że jej zdjęcia nie mają zabarwienia erotycznego. Nie promuje swoich pośladków, ale wyłącznie zdrowy styl życia. W ten sposób namawia wszystkich, by ulegli modzie na bycie fit. Trudno jednak uwierzyć w te zapewnienia, bo dziwnym trafem 99 procent publikowanych przez nią fotografii pokazuje przede wszystkim... jej pupę.

Myślicie, że to dobry sposób na karierę? Wśród milionów fanów są mężczyźni zafascynowani jej „warunkami”, a także kobiety chcące ją naśladować. Zobaczcie kilka jej najnowszych fotek...

Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter
Jen Selter

Komentarze (53)

Ocena: 4.91 / 5
^^ (Ocena: 5) 14.05.2014 07:29
Wiecie, jest śliczna, ale ona ma chorobę i na starość, będzie miała ciężkie bóle kręgosłupa, tak się składa, że właśnie się uczę na sprawdzian , sprawdźcie sobie to lordoza.
odpowiedz
Kot (Ocena: 4) 12.05.2014 12:04
Dziewczyna ładna, a dupa jak to dupa, szału nie ma, dupy nie urywa :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2014 16:31
Ten tyłek jest nieładny, nie wygląda nawet estetycznie... Współczuję jej, jak ona kupuje spodnie inne niż dresy czy legginsy? Np. jeansy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2014 14:11
pamela_rf na instagramie również ma świetne ciało
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.04.2014 21:01
O mamo ale zad... a ja się swoim tyłkiem przejmuję :O
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo