< Jest wysoka, szczupła i zgrabna, ale... skrywa pewną tajemnicę. JAKĄ?

Ma doskonałe ciało i coś, co wyróżnia ją od wszystkich koleżanek po fachu. Tego się nie spodziewasz...
< Jest wysoka, szczupła i zgrabna, ale... skrywa pewną tajemnicę. JAKĄ?
10.04.2014

Ta śliczna 18-latka z powodzeniem mogłaby konkurować z najpopularniejszymi obecnie modelkami. Jest wysoka, szczupła i zgrabna. Ma długie i piękne włosy, porusza się z gracją, świetnie radzi sobie na szpilkach. I nie byłoby w tym nic dziwnego, bo w Rosji urodziwych kobiet nie brakuje, gdyby nie fakt, że jest... mężczyzną! To kolejny po Andreju Pejicu androgeniczny model, który z powodzeniem może reklamować damskie ubrania w kampaniach reklamowych i na wybiegach.

Stas Fedyanin może się pochwalić wymiarami, których wiele z nas mu pozazdrości. Mierzy dokładnie 183 centymetry wzrostu, ważąc przy tym niecałe 45 kilogramów. Jego zgrabne ciało jest w całości wydepilowane, dzięki czemu młody Rosjanin może występować nawet w damskiej bieliźnie czy strojach kąpielowych. Jedyną niedogodnością, którą dostrzega w swojej karierze, jest reakcja płci przeciwnej. W czasie bliższych spotkań z kobietami wychodzi na jaw jak delikatną i gładką ma skórę... Delikatniejszą od partnerek.

Aby jak najdłużej zachować figurę nastolatki, Stas musi unikać wysiłku fizycznego. Jego tkanka mięśniowa nie może się w żaden sposób zwiększyć. Na siłowni nie można go więc spotkać. I chyba nawet lepiej, bo 18-latek wzbudza ogromne zainteresowanie ze strony mężczyzn, a sam gustuje w kobietach. W wywiadzie z „Daily Mail” ujawnił tajniki pozowania w damskiej bieliźnie. Raczej nie chciałybyśmy sobie tego wyobrażać...

Zobaczcie jego niezwykłe zdjęcia! Przystojny? To znaczy... piękna?

Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin
Stas Fedyanin

Polecane wideo

Komentarze (40)

Ocena: 4.78 / 5
oblecha (Ocena: 1) 13.05.2014 16:36
obleszka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2014 16:38
Przynajmniej nie ma brody.
odpowiedz
Ha (Ocena: 5) 09.05.2014 08:44
Na 3 zdjęciu widać że to facet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 09.05.2014 08:43
okropnie to wygląda
odpowiedz
er (Ocena: 5) 15.04.2014 00:40
twarz jak facet widac juz nawet po gebie. boze fuj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie