Ta śliczna modelka skrywa pod makijażem poważny problem! (I robi karierę)

Jej największy kompleks stał się przepustką do kariery.
Ta śliczna modelka skrywa pod makijażem poważny problem! (I robi karierę)
25.03.2014

Choć większości z nas trądzik kojarzy się z niewielkimi wypryskami na skórze w okresie dojrzewania, dla niektórych to znacznie poważniejsza przypadłość. Zazwyczaj nieestetyczne zmiany na skórze znikają zaraz po osiągnięciu dojrzałości, ale czasami nierównowaga hormonalna wpływa na nasz wygląd także w dorosłym życiu. W niektórych przypadkach nie pomagają nawet coraz nowocześniejsze leki sterydowe. Czy z opuchniętą i nabrzmiałą od pryszczy twarzą można cieszyć się życiem? Ona jest najlepszym dowodem na to, że tak!

Cassandra Bankson ze Stanów Zjednoczonych wiodła życie typowej, zakompleksionej nastolatki. Jej problem nie był jednak wyimaginowany. Od dawna zmaga się z wyjątkowo agresywną odmianą trądziku. Lata mijały, a przypadłość wcale nie traciła na sile. Wciąż pojawiają się nowe, jeszcze bardziej widoczne zmiany. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie musiała do perfekcji opanować sztukę maskującego makijażu. Swoimi umiejętnościami dzieli się w filmikach publikowanych w serwisie YouTube. Nagranie, w którym zaprezentowała swoją prawdziwą twarz obejrzało do dzisiaj ponad 22 miliony osób.

O niepozornej nastolatce zrobiło się naprawdę głośno. Pojawiła się w mediach na całym świecie. Wkrótce okazało się, że trądzik wcale nie jest przeszkodą na drodze do spełnienia marzeń. Firmy zaczęły walczyć o prawo do jej wizerunku. Dzięki temu wystąpiła w kampaniach takich marek jak Prada czy Sephora, wzięła nawet udział w jednym z pokazów na New York Fashion Week. Dzisiaj ma 21 lat i robi zawrotną karierę.

Pomimo tego, że pod makijażem wciąż ukrywa się poważna choroba... Zobaczcie, jak bardzo make-up potrafi zmienić człowieka!

Cassandra Bankson
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson
Cassandra Bankson

Tak Cassandra Bankson prezentuje się bez makijażu.

Cassandra Bankson

Cassandra Bankson bez makijażu.

Cassandra Bankson

Cassandra Bankson bez makijażu.

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2014 13:03
Ale ma długą szyję !! :O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2014 08:11
o masz. już myślałam, że ma penisa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2014 00:28
Teraz zeby zrobic kariere musi byc z toba cos nie tak.....zeby ktokolwiec zwrocil na ciebie uwage. Co sie dzieje z tym światem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2014 23:41
jak ja sie ciesze że już z tego gówna wyszłam!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2014 22:10
Zdjęcie 7 dokładnie pokazuje, jaka z niej zdolniacha. Nawet szyję se dwukrotnie tym makijażem wydłużyła.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo