Długie NOGI Anji Rubik (Idealnie szczupłe czy zbyt chude?)

Modelka uwielbia je eksponować.
Długie NOGI Anji Rubik (Idealnie szczupłe czy zbyt chude?)
Fot. ONS
05.03.2014

Jedni ją bezgranicznie uwielbiają, inni dziwią się, że zrobiła tak wielką karierę. Nie ulega jednak wątpliwości, że Anja Rubik jest obecnie naszym najlepszym towarem eksportowym. Żadnej współczesnej modelce z Polski nie udało się osiągnąć tyle, co właśnie jej.

12 czerwca Anja skończy 31 lat. Karierę modelki rozpoczęła dokładnie 16 lat temu, w Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła prestiżowe liceum, a po maturze przeprowadziła się do Nowego Jorku. Dzisiaj to właśnie tam czuje się jak w domu.

Rubik brała udział we wszystkich najważniejszych kampaniach reklamowych. Pracowała m.in. dla takich marek, jak Valentino, Versace, Armani, Dior, Gucci, czy Chanel. Wielokrotnie otwierała również pokazy mody, m.in. Stelli McCartney, a jej twarz pojawiała się na okładkach „Vogue”, „Elle” oraz „Harper’s Bazaar”.

My należymy do grona wiernych fanek modelki. Uwielbiamy zwłaszcza jej bezbłędny styl i… nogi do nieba. Spójrzcie zresztą na te zdjęcia!

Anja Rubik

Fot. ONS

Anja Rubik

Fot. ONS

Anja Rubik

Fot. ONS

Anja Rubik

Fot. ONS

Anja Rubik

Fot. ONS

Anja Rubik

Fot. ONS

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 4.86 / 5
Anonim (Ocena: 2) 22.04.2014 11:27
Przyznam szczerze, że prowokowanie szczupłej, wręcz chudej sylwetki zaczyna się robić chore w mediach. Wszędzie tylko mowa o dietach i o odchudzaniu. Jednak nikt nie ostrzegł o tym jak bardzo może to być niebezpieczne, szczególnie w wieku dojrzewania (
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2014 21:34
Za chuda, zdecydowanie. Nogi to jeszcze nic, widzieliście jak wystaje jej obojczyk?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.03.2014 17:21
ZA CHUDA!
odpowiedz
Roma (Ocena: 5) 25.03.2014 23:22
modelka chyba powinna mieć inne cechy aniżeli chudość np piękne włosy a u modelek nie widzę niczego sensownego. żeby chociaz one były pogodne wiem że nie one o tym decydują, ale wychodząc na wybieg z taką kwaśną miną krzyczą : dajcie mi wreszcie coś zjeść . tylko nie sałatę
odpowiedz
http://nataliesstyle.blogspot.com/ (Ocena: 5) 25.03.2014 21:42
jak dla nie idealne nogi!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie