10 apetycznych modelek PLUS SIZE (Daleko im do Anji Rubik, ale czy to źle?)

Waszym zdaniem są piękne?
10 apetycznych modelek PLUS SIZE (Daleko im do Anji Rubik, ale czy to źle?)
17.02.2014

Przez lata świat mody i showbiznesu zdążył nas przyzwyczaić do tego, że na wybiegach i okładkach kolorowych pism nie ma miejsca dla osób nieco większych, niż rozmiar 0. Tam trafiały wyłącznie szczupłe, a wręcz wychodzone dziewczyny. W ten sposób wmawiano nam, że to norma, a wszystko, co chociaż odrobinę od niej odbiega, jest nieatrakcyjne i niewarte uwagi. Pojawiały się pojedyncze głosy, że to zakłamywanie rzeczywistości, ale niewiele to dało. Do czasu, kiedy pierwsze firmy odzieżowe zaczęły eksperymentować z nieco większymi modelkami. Klientki wcale się od nich nie odwróciły. Wręcz przeciwnie!

Wreszcie mogłyśmy się przekonać, że fałdka na brzuchu czy nieco większe uda, to nie koniec świata. Możesz z tym walczyć, ale jeśli nie chcesz lub nie dajesz rady – nic złego się nie stanie. Wciąż możesz wyglądać kobieco i seksownie. Świat zaczął się odwracać od przeraźliwie chudych modelek, na dodatek potraktowanych gruntowną obróbką w Photoshopie. W cenie jest naturalność. W mediach i kampaniach reklamowych nie chcemy dłużej oglądać nieosiągalnych ideałów, ale kogoś przypominającego nas same.

Pojęcie „plus size” nie jest do końca sprecyzowane. Profesjonalne agencje mówią o modelkach „w nieco większym rozmiarze”, niż te znane do tej pory. Inni wychodzą z założenia, że „plus” odnosi się do każdego rodzaju sylwetki. Z wyraźną nadwagą także. Niezależnie od tego, jak rozstrzygnie się ten spór, w przypadku tych kobiet to sprawa drugorzędna. Wyglądają niezwykle apetycznie!

modelka plus size

Ashley Graham

modelka plus size

Barbara Brickner

modelka plus size

Whitney Thompson

modelka plus size

Laura Wells

modelka plus size

Robyn Lawley

modelka plus size

Justine LeGault

modelka plus size

Tara Lynn

modelka plus size

Lizzie Miller

modelka plus size

Georgina Burke

modelka plus size

Jennie Runk

Komentarze (69)

Ocena: 5 / 5
ania (Ocena: 5) 23.11.2014 15:50
Na stronie www.facebook .com/CastingDoFilmu są podawane na bieżąco ogłoszenia odnośnie casingu do filmu reklam mody modelek wystarczy wejść i przeglądać.
odpowiedz
Moi (Ocena: 5) 09.04.2014 18:40
A ja właśnie mam taki problem że jestem za chuda i zazdroszczę takim paniom ;) są naprawdę ładne, nie kościste i wyglądają bardzo dobrze!
odpowiedz
LadyNemezis (Ocena: 5) 26.03.2014 07:58
Jasne, modelki w rozmiarze zero są wzorem dla ludzi z nadwagą. Co za kompletne bzdury! Takie zdjęcia nie motywują tylko wpędzają w większe kompleksy i brak chęci do działania. Chude, aż momentami do przesady, modelki i ich ciała stają się wyrocznią i celem ale dla anorektyczek. A określenie modelek plus size mianem grubasek świadczy o braku tolerancji. Owszem żyjemy w czasach, w których otyłość jest problemem ale nie oznacza to, że można dyskryminować panie o bardziej puszystych kształtach. Może one pomimo wielu diet nie są i nigdy nie będą w stanie schudnąć do rozmiarów modelingowych? Dlaczego więc nie mogą chwalić się tym co mają a czego nie mają typowe modelki? Jak dla mnie te kobiety są piękne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2014 19:03
ale one są piękne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2014 16:38
8 jest prześliczna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie