Lydia Hearst - modelka, dziedziczka, milionerka

Lydia, podobnie jak Paris Hilton, jest spadkobierczynią ogromnej fortuny. Natura wyposażyła ją w śliczną buzię, zgrabną sylwetkę, talent aktorski, a pradziadek zapewnił miliony dolarów. Tylko pozazdrościć!
Lydia Hearst - modelka, dziedziczka, milionerka
05.12.2008

Gdyby nie subtelna, intrygująca uroda i pracowitość, prawdopodobnie Lydia byłaby kojarzona tylko ze słynnego nazwiska. Jej pradziadek - William Randolph Hearst, to jeden z najbardziej znanych w historii magnatów prasowych. W szczytowym okresie swojego biznesu posiadał 20 dzienników, 13 magazynów, dwie wytwórnie filmowe, osiem rozgłośni radiowych, liczne ziemskie posiadłości na terenie całych Stanów Zjednoczonych, Meksyku oraz Wielkiej Brytanii oraz ogromny zamek Hearst Castle w Kalifornii. Jego fortuna jest szacowana na 5 bilionów dolarów! Ponad 30 lat po jego śmierci urodziła się Lydia

Wychowała się w atmosferze dostatku i bez kłopotów ukończyła prestiżowe szkoły. W przeciwieństwie do swojej o 3 lata starszej koleżanki w podobnie optymistycznej sytuacji finansowej - Paris Hilton, nie myślała o porzucaniu edukacji na rzecz prowadzenia bogatego życia nocnego. Po raz pierwszy świat ujrzał ją w pełnej krasie w 2003 roku, gdy jako 19-latka wkroczyła do świata mody pod opieką nowojorskiej agencji Elite.

Zadebiutowała na tygodniu mody, a już kilka miesięcy później jej wizerunek ozdobił okładkę włoskiej edycji "Vogue’a". Taki start zapewnił jej karierze wzorowy rozwój w zawrotnym tempie. Wielkie domy mody i koncerny kosmetyczne walczyły o jej udział w swoich kampaniach. Lydia była twarzą Louisa Vuittona, Bottegi Venetty, H&M, MAC oraz Clinique.

Jest niewątpliwie atrakcyjną młodą kobietą, choć w przeciwieństwie do wielu dwudziestokilkulatek z jej pozycją, nie krzyczy seksapilem, stroni od wulgarności i kontrowersyjnych stylizacji. Na co dzień ubiera się w luksusowe stroje, które prezentuje na wybiegach. Potrafi jednak pokazać pazur i to bardziej drapieżne wcielenie chętnie prezentuje podczas sesji zdjęciowych dla prestiżowych magazynów. Jej talent aktorski został dostrzeżony przez współpracujące z nią osoby i tym sposobem modelka trafiła na plan filmowy. A właściwie - serialowy. Wielbiciele popularnego serialu "Gossip Girl" mogli ocenić jej warsztat w ostatnim odcinku pierwszej serii. Miłośnicy kina oraz urody Lydii powinni za to obejrzeć komedię romantyczną „Frost” z Hearst w roli Stelli.

Czytelnicy i fani Lydii bacznie śledzą jej felietony publikowane w niedzielnym dodatku do "New York Post" ("Page Six Magazine"). Kreatywnością wykazała się również podczas projektowania linii butów sportowych dla Pumy, w zeszłym roku.

Ważne liczby:

Rok urodzenia: 1984

Wiek: 24 lata

Wzrost: 173 cm

Wymiary: 84-58-84

Rozmiar ubrań: 32 (!)

Rozmiar butów: 39

Polecane wideo

Komentarze (103)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2009 12:38
ladna jest ale na okladce Vogue mi sie nie podoba ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2009 12:07
ale uszy ma odstajace;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2009 20:00
śliczna jest ;) też bym tak chciała ;) <3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2009 19:47
sobowtór twiggy !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2009 23:16
Naprawdę ładna. I przeraźliwie szczupła jak wszystkie modelki, zazdroszczę takim!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie