Metamorfoza Anji Rubik - efekt anoreksji?

Polska modelka numer jeden już jakiś czas temu dołączyła do ekskluzywnego grona topmodelek. Na zdjęciach z sesji sprzed kilku lat trudno rozpoznać dzisiejszą Anję w pucułowatej rudej dziewczynce - Ani z Częstochowy.
Metamorfoza Anji Rubik - efekt anoreksji?
27.11.2008

Kariera Anji Rubik służy za wzór wszystkim modelkom z Polski, które marzą o międzynarodowej karierze. Dziewczyna otwierała pokazy Stelli McCartney czy Proenza Schouler, była na okładce "Vogue'a", reklamowała Chloe i Chanel eyewear.

Na zdjęciach sprzed siedmiu lat, z sesji dla „Twojego Stylu”, trudno rozpoznać Anję w rudej dziewczynce. W ciągu tych kilku lat zmieniła się w stuprocentową kobietę i schudła kilkanaście kilo (naszym zdaniem, ociera się o anoreksję). Choroba w jej przypadku nie została zdiagnozowana, ale chudość Anji jest wręcz nienaturalna. Krążą plotki, że kobiecy wygląd pozwoliła jej uzyskać operacja powiększenia piersi. Dzięki silikonom, zainteresowali się nią projektanci kostiumów kąpielowych.

Anja, ten rok miała bardzo udany, znalazła się w 10-ce najlepszych modelek na świecie.

Jednak już w pokazach kolekcji wiosna/lato '09 nie miała tylu „występów”, co zazwyczaj. Projektanci sięgają po młodsze dziewczyny, Polka w przyszłym roku skończy 26 lat i powoli jej wiek staje się problemem.

A wy, czy dopatrujecie się w metamorfozie Anji ingerencji chirurgów plastycznych?

Jeśli chcecie poznać urodowe sekrety Anji, zapraszamy tutaj, a jeśli macie ochotę pooglądać, jak ubierają się modelki i zainspirować się ich stylem, zajrzyjcie tutaj.

Polecane wideo

Komentarze (328)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2012 09:35
pasują jej rude włosy i nie zaszkodziłoby jej żeby tak chociaż z 5 kg przytyła
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 18:46
Dziewczyno zacznij się leczyć
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.01.2012 12:10
za chuda... ja rozumiem że modelki musza bychudziutkie ale to?!... tragedia jak ubranie ma ładnie na tym wyglądać... +5 kg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2011 01:37
Anja jest obecnie naprawdę mało seksowna takie drobne kosteczki powleczone skórką!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.10.2011 22:21
Porażka po całej linii . Skoro nadawała się wcześniej na modelkę to wcale nie musiała tak siebie niszczyć według mnie to obsesja wywarta na nią przez stylistów . A tak na marginesie to teraz wygląda jak potwór .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie