Polskie modelki na okładkach "Vogue’a"

Anja Rubik, Magda Frąckowiak i Ania Jagodzińska - najpopularniejsze w modowym światku trio prosto z Polski. Ostatnio, nie tylko zaliczają pokaz za pokazem, ale i pozują do okładkowych sesji dla "Vogue’a". Która podoba ci się najbardziej?
Polskie modelki na okładkach "Vogue’a"
29.10.2008

Niewielki odsetek Polaków robi światową karierę. Nie wiedzie się aktorkom - ostatnio jedynymi, które odważyły się spróbować swoich sił za Oceanem, były Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati i Ania Mucha - niestety, poza tą pierwszą, bez większego echa. A szkoda, bo z pewnością talentem nie ustępują wielu zagranicznym gwiazdom, robiącym oszałamiającą karierę. Dlatego między innymi sukcesy naszych rodaczek - modelek tak bardzo nas cieszą.

Nie tak dawno pisaliśmy wam o rekordzie pobitym przez Kasię Struss. Jeśli jeszcze o nim nie czytałyście, możecie zrobić to teraz. Wielki sukces odniosła także Małgosia Bela, pozując do ekskluzywnego kalendarza Pirelli.

Jednak w świecie modelek panuje nadrzędna zasada - to okładka "Vogue’a" jest największym wyróżnieniem i świadczy o osiągnięciu najwyższego statusu. W ciągu ostatnich miesięcy udało się dostąpić tego zaszczytu aż trzem Polkom - Anji Rubik, Magdzie Frąckowiak oraz Ani Jagodzińskiej. Dwie pierwsze mogły podziwiać czytelniczki edycji niemieckiej, a Ania ozdobiła okładkę wydania włoskiego, które słynie z wyjątkowo udanych sesji zdjęciowych, robionych z polotem i niekwestionowanym artyzmem.

Poniżej możecie zobaczyć trzy okładki. Która podoba wam się najbardziej? A może jest jakaś mniej znana polska modelka, którą chętnie zobaczyłybyście w "Vogue’u"?

Polecane wideo

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2008 19:17
wszystkie laski na tych okładkach są super. jedyne co wam się w nich nie podoba to to że sa albo za bardzo umalowane albo maja strój który by do was nie spasował. jedyne to co wam wszystkim przeszkadza to to ze wy im zazdrościie. że maja taka urodę i mogą się pokazać na okładce takiej gazety jak Vogue.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2008 11:48
ładniusie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.11.2008 18:44
Jagodzińska to piękna dziewczyna,ale wyszła fatalnie na coverze...Zamordowałabym palanta,który zrobił jej tą sesję zdjęciową...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2008 18:38
ta pierwsza...okropna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2008 11:18
Anja:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie