Najpiękniejsze nowe twarze

Na modelingowym rynku pojawiły się niedawno, a już odnoszą pierwsze poważne sukcesy. Przedstawiamy siedem najpiękniejszych, młodych polskich modelek – pewniaczek. Już niedługo będzie o nich naprawdę głośno!
Najpiękniejsze nowe twarze
20.10.2008

Muszą być wysokie, chude i po prostu piękne. W ich zawodzie liczy się jednak nie tylko nienaganna cera, zadbane włosy i proporcjonalna sylwetka. Ważniejsza jest charyzma, pokora i upór. Projektanci nie lubią przecież niepunktualnych, rozkapryszonych gwiazdeczek.

Karierę zaczynają w wieku 15 - 16 lat, ale to dopiero początek. Po skończeniu szkoły decydują się na długie wyjazdy za granicę i ciężką pracę podczas cosezonowych Tygodni Mody. Tylko najlepszym udaje się odnieść spektakularny sukces, łatwo jest przecież zginąć w tłumie nowych twarzy.

Nasze typy (najpiękniejsze młode polskie modelki z pewnością dadzą się zauważyć):

Kasia Polijaniuk - trafiła do warszawskiej agencji Avant Models, gdy była w trzeciej klasie gimnazjum. Od tej pory w każde wakacje i ferie podróżuje po świecie. Zdobiła już okładki popularnych magazynów modowych w Hiszpanii, Portugalii, we Włoszech, w Tokio i Grecji, ale prawdziwy sukces jeszcze przed nią.

Podobnie jak przed inną modelką z Avant, Kasią Zych, która w wieku 16 lat wygrała prestiżowy konkurs nowojorskiej agencji Supreme i magazynu "V". Potem wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie – Kasia pojawiła się podczas jesienno-zimowych Tygodni Mody i rozpoczęła współpracę ze światowej sławy fotografami, m. in. Chadwikiem Tylerem. Została również doceniona w Polsce, przez magazyny "Elle" i "Twój Styl".

Urodzona gwiazda, zaledwie piętnastoletnia Kornelia Strzelecka z agencji Rebel Models, miała już okazję pracować z najlepszymi – Marcin Tyszka zaprosił ją do sesji dla rosyjskiego i francuskiego "L'Officiel", a Reserved zatrudnił do zeszłorocznej kampanii kolekcji Paprocki & Brzozowski. We wrześniu Kornelia wyjechała do Nowego Jorku, gdzie zrobiła prawdziwą furorę. Magazyn "Sportswear International" przedstawił ją jako jedną z najlepiej zapowiadających się nowych twarzy, a "Elle" i "Interview" poświęciły jej kilkustronicowe edytoriale.

Pierwsze modelingowe kroki w Nowym Jorku stawiała również Natalia Kozior, ostatnie odkrycie warszawskiej agencji New Age Models. Zaledwie kilka tygodni po podpisaniu kontraktu zrobiła pokazy Hugo Bossa i Billa Tornadea w Berlinie oraz Tuleh w Nowym Jorku. Specjaliści z branży wróżą jej ogromną karierę, a niektórzy widzą w niej nawet następczynię Gemmy Ward. Wystające kości policzkowe, szerokie usta i niewiarygodnie duże oczy sprawiają bowiem, że Natalia zapada w pamięć.

W USA zachwyciła również Zuzanna Bijoch, zwyciężczyni corocznego konkursu "Bravo Girl" i agencji D’Vision. Od razu po wygranej Zuzia podpisała kontrakt na wyjazd do Nowego Jorku i Paryża. Dotychczas pojawiła się w sesji dla amerykańskiego "Teen Vogue’a", na okładce koreańskiego "Teen Vogue’a" oraz w polskich kampaniach Vertusa, Levi'sa i Łukasza Jemioły. Znawcy porównują ją do rosyjskiej top modelki - Snejany Onopki. Podobno Zuzia ma tak samo magnetyzujące spojrzenie.

Jej agencyjna koleżanka, Karolina Mikołajczyk, prawdziwy debiut ma już dawno za sobą. W poprzednie wakacje wyjechała do Nowego Jorku, gdzie z marszu została zatrudniona do sesji do wiosennego look – booka A la Disposition. Później z sukcesami pracowała w Polsce, m.in. dla "Elle". Podczas tegorocznych wakacji z powodzeniem radziła sobie podczas sztokholmskiego i nowojorskiego Tygodnia Mody, gdzie pojawiła się na wybiegu u Marca Jacobsa. Takie wyróżnienie zawsze zwiastuje wielką karierę!

Z pewnością największym modelingowym odkryciem tego sezonu była Mariana Idźkowska z Eastern Models. Jej kariera rozpoczęła się w styczniu ubiegłego roku i z dnia na dzień zaczęła nabierać tempa. Do tej pory Mariana osiągnęła więcej niż inne modelki pracujące w tej branży latami. Pojawiła się w tak prestiżowych magazynach jak: francuskie i włoskie "Elle", rosyjski "Vogue", angielskie "Marie Claire", włoska "Ginza" i australijskie "Harper’s Bazaar". Podczas tegorocznych Tygodni Mody Mariana wystąpiła w pokazie Lanvin, a w czasie pobytu w Paryżu zrobiła dwie duże kampanie – Moncler i Fred Perry.

Modeling to z pewnością jedna z najbardziej wymagających dziedzin show-biznesu. Mimo to, co roku setki dziewcząt odwiedzają największe stolice Mody w poszukiwaniu szczęścia. Mariana, Karolina, Zuzanna, Natalia, Kornelia oraz dwie Kasie podjęły już to wyzwanie i walczą o własne marzenia. My wierzymy, że im się uda, bo są nie tylko nieskazitelnie piękne, ale mają również determinację i upór, a to często okazuje się najważniejsze.

Polecane wideo

Komentarze (142)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2012 22:23
Zuzanna jest bardzo ladna.!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2011 08:28
a ja znam Kaśkę Zych zarozumiała bezczelna dziewucha ,robi z siebie gwiazdkę,a nawet zwykłej kanapki nie potrafi zrobić!!!! Pusta lala!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2009 17:20
One są przepiękne. Zuza, Karolina, Kornelia - moje ulubione. < 3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2009 14:24
hmmm , wcale bym się nie zdziwiła , gdybyś ty , była jedną z tych modelek - ehhrrr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2009 18:00
[quote="SHAZZA"]na dobrą sprawę każda może tak pięknie wyglądać. makijaż, dieta i trochę photoshopa :D [/quote] Jasne, już po Twoim zdjęciu widać, że każda może tak wyglądać... Wybacz moją szczerość, ale takie komentarze jak Twój strasznie mnie denerwują. Bo skoro każda (wg Ciebie) może być modelką, to czemu nie każda nią jest? Dziwne, prawda?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie