Polka najpopularniejszą modelką na świecie

Kasia Strusińska zaliczyła 67 pokazów wiosna '09. Oprócz niej, w pierwszej dziesiątce jest jeszcze Anna Jagodzińska.
Polka najpopularniejszą modelką na świecie
08.10.2008

Liczba pokazów mody jest jednym z kryteriów popularności modelek, drugim jest liczba kampanii reklamowych opatrzonych własnym wizerunkiem, a trzecim (to już dla top modelek) własne kolekcje albo kosmetyki.

W rankingu na największą liczbę zaliczonych pokazów mody wiosna '09 pierwsze miejsce zajęła Kasia Strusińska. Ma zaledwie dwadzieścia jeden lat i pochodzi z Ciechanowa. Podczas ostatnich Fashion Week w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu i Londynie wzięła udział w 67 pokazach. Druga w kolejności była Alyona Osmanova z 63 pokazami. W pierwszej dziesiątce jest jeszcze Anna Jagodzińska, na siódmym miejscu - 56 pokazów.

Gratulujemy wszystkim modelkom, a szczególnie dwóm naszym reprezentantkom i życzymy dlaszych sukcesów na światowych wybiegach.

Polecane wideo

Komentarze (84)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2009 11:50
[quote="YO_Lady"]Ta ostatnia, cóż za "piękność" :D[/quote] Tu się zgodzę ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2009 20:02
Ta ostatnia, cóż za "piękność" :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.12.2008 18:24
Kaśka jest najpiękniejsza !! dla niektorych niewtajemniczonych grubasków, puszystych, modelka musi mieć wystające kosci policzkowe ;) i nie jest to wina tego ze trzymaja linie czy cos haha głuptaski !! jak takie mądre jestescie i mowicie ze one sa obrzydliwe to moze same sprobujecie swoich sil w modelingu ?? ;) pięknosci moje haha musicie byc naprawde boskie muaa buzi szczurki ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2008 11:55
[quote="Gosc"]E, tam. Modelka nie musi być śliczna, więc opinie o ich rzekomej okropności są przesadzone. Interesująca twarz, to jest to! Jedna pani z dość znanej agencji rzuciła mi kiedyś propozycję, ale odmówiłam - uważam, że jestem zbyt słaba psychicznie, aby wytrzymać taki tryb życia. Moim zdaniem nie należę do ładnych, a ona doceniła to 'coś', co rzekomo we mnie dostrzegła. (;[/quote] madre slowa. a badzcie sobie piekne na osiedlowym podworku. to jest swiatowy wybieg.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2008 18:51
E, tam. Modelka nie musi być śliczna, więc opinie o ich rzekomej okropności są przesadzone. Interesująca twarz, to jest to! Jedna pani z dość znanej agencji rzuciła mi kiedyś propozycję, ale odmówiłam - uważam, że jestem zbyt słaba psychicznie, aby wytrzymać taki tryb życia. Moim zdaniem nie należę do ładnych, a ona doceniła to 'coś', co rzekomo we mnie dostrzegła. (;
odpowiedz

Polecane dla Ciebie