Upadki modelek: Obite twarze, połamane szpilki, posiniaczone nogi (Na wybiegu jak na cyrkowej linie!)

Zabawne zdjęcia, które jednak średnio śmieszą swoje bohaterki...
Upadki modelek: Obite twarze, połamane szpilki, posiniaczone nogi (Na wybiegu jak na cyrkowej linie!)
04.10.2011

Utrata równowagi na wybiegu to chyba jeden z najgorszych koszmarów modelek. Jednak niebotyczne platformy na cienkiej szpilce potrafią być bezwzględne… Upadki podczas wielkich pokazów mody zdarzają się rzadko, ale jeśli już mają miejsce, wyglądają naprawdę spektakularnie i... boleśnie. Przeglądając te zdjęcia, już wiemy jakich butów powinnyśmy unikać!

upadki modelek

Nasza piękna rodaczka - top modelka Monika Jagaciak (JAC) - przewróciła się podczas pokazu Herve Leger by Max Azria w lutym 2009 roku. Na szczęście jej notowania wcale nie poszły w dół, a modowa branża uznała zdjęcia z upadku za... niezwykle urocze.

upadki modelek

Jessica Stam z pewnością przeżyła jeden z boleśniejszych upadków na wybiegu. W 2006 roku, podczas prezentacji kolekcji Chloe, upadła wprost na twarz! Amerykańska modelka nie była nawet w stanie ukryć cierpienia malującego się na jej poobijanej (i pięknej) buźce.

lindsey wixon

Dobra koleżanka JAC, Lindsey Wixson, już 2 razy zaliczyła upadek na wybiegu. W maju przewróciła się podczas charytatywnego pokazu kreacji Naomi Campbell w Cannes, a zaledwie kilka dni temu upadła na wybiegu u Donatelli Versace.

upadki modelek

Milana Bogolepova na długo zapamięta pokaz kolekcji Dior Resort z 2008 roku. Modelka niestety nie poradziła sobie z chodzeniem w monstrualnie wysokich i cienkich szpilkach. Na szczęście, tego dnia nie tylko ona zaliczyła wpadkę (a w zasadzie upadek).

upadki modelek

Charytatywne pokazy Naomi Campbell nie przynoszą szczęścia modelkom! W 2010 roku na wybiegu u czarnoskórej piękności przewróciła się Agyness Deyn, która jednak obróciła całe wydarzenie w żart i obdarzyła publiczność promiennym uśmiechem.

upadki modelek

W 2007 roku Elise Crombez nie była w stanie przejść w butach Proenza Schouler całej długości wybiegu, dlatego po kolejnym upadku ściągnęła je ze stóp i niosła w dłoniach.

upadki modelek

W 1993 roku, na wybiegu u Vivienne Westwood, miał miejsce jeden z najbardziej kultowych upadków w historii wybiegu. Jego bohaterką była supermodelka dekady, Naomi Campbell.

upadki modelek

Na innym pamiętnym pokazie Vivienne Westwood (w 2006 roku) przewróciło się kilka modelek. Widownia nie wiedziała, czy śmiać się, czy płakać na widok masowo upadających piękności ściskających w dłoniach... konewki!

upadki modelek

Mimo że na co dzień modelki konkurują ze sobą o intratne kontrakty, to na wybiegu potrafią okazać ludzką twarz i pomóc upadającej koleżance.

upadki modelek

Upadek na wybiegu Burberry musiał być okropnym przeżyciem dla poczatkującej modelki, 16-letniej Niny Porter. Na szczęście, wypadek przy pracy tylko przyniósł jej sławę!

prada

Podczas prezentacji kolekcji Prady w 2008 roku pobito chyba rekord upadków modelek w ciągu jednego pokazu. Podobno wszystkiemu winne były skarpetki, przez które stopa niebezpiecznie ślizgała się w bucie.

upadki modelek

Modelka upadająca na pokazie Fendi w lutym tego roku wzbudziła jedynie współczucie. Jej chude, długie nogi wystające zza backstage'u wyglądały przerażająco!

Polecane wideo

Komentarze (40)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2016 15:53
Projektanci jakoś nie za bardzo sobie radzą z butami :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.11.2011 21:13
Heck of a job there, it absoultely helps me out.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.11.2011 20:34
L6iEqZ pwdkvcbiwfye
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 23:29
What an aewosme way to explain this-now I know everything!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2011 19:27
7uilzg zoowuoboqmlw
odpowiedz

Polecane dla Ciebie