Trzy najpiękniejsze twarze sezonu

Fashion weeki SS 09 ruszyły pełną parą. Pokazy w Nowym Jorku już za nami, w Londynie w trakcie, a w kolejce ustawia się Mediolan i Paryż. Co zmieniło się w świecie mody i o kim jest naprawdę głośno? Przedstawiamy trzy najgorętsze twarze sezonu.
Trzy najpiękniejsze twarze sezonu
19.09.2008

Co roku setki dziewczyn odwiedzają największe stolice mody, marząc o zawrotnej karierze. Statystycznie, tylko dziesięć z nich odnosi prawdziwy sukces. My opiszemy trzy.

Wszystkie są nieskazitelnie piękne, wysokie i bardzo szczupłe. Na topie utrzymują się już od kilku sezonów, ale mimo to nadal zachwycają ekspresją, talentem i naturalnym wdziękiem.

Anna Selezneva pochodzi z Rosji, ma 17 lat i charakterystyczną twarz. Jej znakiem rozpoznawczym są duże, jasnobłękitne oczy i mocno zarysowane kości policzkowe. W poprzednim sezonie przebojem wdarła się na światowe wybiegi i od tego czasu uznawana jest za jedną z najlepiej zapowiadających się modelek. W mijającym roku pojawiła się na okładce francuskiego i rosyjskiego "Vogue'a" oraz magazynu "V", została twarzą nowego zapachu Very Wang i wystąpiła w kampanii CK Jeans. Podczas nowojorskiego Tygodnia mody, Anna zupełnie zaskoczyła – dom mody Calvin Klein wybrał ją na modelkę Exclusive. Takie wyróżnienie jest zawsze początkiem wielkiego sukcesu i szansą na szybki rozwój kariery.

Przekonała się o tym młodziutka Karlie Kloss z USA. Zachwyciła eteryczną, wręcz elfią urodą i z wdziękiem zdobyła serca światowej sławy projektantów. Od kiedy Calvin Klein zatrudnił ją jako Exclusive, Karlie należy do topowej czołówki modelek. Wystąpiła w kampanii Niny Ricci, Chloe i Pringle of Scotland, a w lutym tego roku zdobiła okładkę amerykańskiego "Teen Vogue'a". Na trwających właśnie pokazach pojawiła się 27 razy, a to jeszcze nie koniec. W nadchodzącym sezonie Karlie zostanie twarzą kampanii CK Jeans, GAP oraz zapachu Bulgari.

Wśród wybiegowych sław nie może oczywiście zabraknąć Polki. Anna Maria Jagodzińska, bo o niej mowa, w wielkim stylu powróciła do świata mody. Proporcjonalna, wręcz posągowa sylwetka, ekstremalnie zgrabne nogi i przenikliwe spojrzenie, którego nie da się zapomnieć. Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek podczas tegorocznych Tygodni mody i otwiera pokazy największych projektantów – Tommy'ego Hillfigera, Donny Karan, Max Azrii. Pokochała ją naczelna amerykańskiego "Vogue'a" (Anna Wintour) i zatrudniła do dwóch sesji zdjęciowych pod rząd. Takiego sukcesu nie odniosła żadna inna polska modelka. My liczymy na jeszcze więcej i wiemy, że się uda!

Ciekawe jesteśmy, która z najpiękniejszych twarzy sezonu podoba wam się najbardziej?

Polecane wideo

Komentarze (157)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2009 09:33
Karli Kloss jest najlepsza z nich wszystkich!! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.01.2009 13:54
Anna Jagodzińska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.12.2008 12:48
Anna Maria Jagodzińska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2008 15:43
Anna
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2008 16:29
karli
odpowiedz

Polecane dla Ciebie