Megan Fox cierpi na POWAŻNĄ chorobę. Dopiero teraz się do tego przyznała

25 Marca 2018

Pierwszy raz o niej słyszymy...

Wydaje się, że gwiazdy znajdują się poza polem rażenia wszelkich ludzkich słabości i chorób. Ich uroda bardzo często sprawia, że myślimy o nich, jak o wygranych na loterii genetycznej. To jednak nieprawda. Doskonałym tego przykładem jest Megan Fox, uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Gwiazda przyznała się niedawno, że od urodzenia cierpi na brachydaktylię. Widać to szczególnie w jednej części jej ciała.

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest brachydaktylia, zwana też krótkopalczastością, to dziedziczna wada wrodzona. Brachydaktylia najczęściej objawia się niedorozwojem płytki paznokcia i skróceniem jednego lub kilku palców dłoni lub stóp. Schorzenie to dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Płeć nie ma tutaj żadnego wpływu na ryzyko wystąpienia krótkopalczastości. 

 

Zobacz też:  Anella przedłużyła włosy! Wygląda lepiej? 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-29 01:35:40

"Gwiazda przyznała się niedawno" Mówiła o tym już kilka/kilkanaście lat temu (pamiętam, że w bravo o tym pisali lata temu :D), więc brawo za refleks!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-25 14:52:20

Powazna choroba? Ryli?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-25 01:42:48

po pierwsze o chorobie mówiła już dawno temu a po drugie gdyby miała byc chora od rtęci z tuńczyka to by miała dużo większe uszkodzenie genetyczne :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-25 01:12:22

Jak ma się jedzenie tuńczyka do wady wywołanej genami? Ktoś z jej rodziny przekazał wadliwy gen i tyle. Kolejne bzdury biologiczne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1