Weź udział w muzycznej loterii Orbit® Refreshers z Young Leosia!

Muzyczna loteria Orbit® Refreshers – wygraj mega nagrody i poczuj moc smaku!
Weź udział w muzycznej loterii Orbit® Refreshers z Young Leosia!
Fot.materiałpartnera
18.06.2024

Czy jesteście gotowi na coś wyjątkowego tego lata? Orbit® Refreshers wystartował z muzyczną loterią, w której możecie zgarnąć niesamowite nagrody! Naszą zabawę wspiera nikt inny jak Young Leosia – nowa ambasadorka marki Orbit® Refreshers! Ta utalentowana artystka zachęca wszystkich, aby „poczuli moc smaku” i dołączyli do zabawy.

Jak wziąć udział?

To mega proste! Kup jeden z produktów Orbit® Refreshers: Tropical, Bubblemint lub Strawberry Lemon, zarejestruj paragon na stronie www.wygrajzorbit.pl/loteria i czekaj na swoją szansę na wygraną. Możesz dokonać maksymalnie 10 zgłoszeń w całym okresie trwania loterii, więc nie przegap okazji! Zgłoszenie do loterii możliwe jest od 1 czerwca do końca 13 lipca 2024 roku. Jeden uczestnik może wygrać jedną nagrodę w loterii.

Co można wygrać?

Nagrody są naprawdę czadowe:

6 nagród I stopnia – każda w postaci zestawu zawierającego Apple iPad Air, voucher na zakup rocznej subskrypcji aplikacji Djay Pro oraz wejściówkę na koncert Young Leosi

30 nagród II stopnia – głośniki przenośne JBL Pulse 5 oraz bluzy zaprojektowane przy współpracy z artystką 

300 nagród III stopnia – pakiety gum do żucia Orbit® oraz zestawy naklejek zaprojektowanych przy współpracy z Young Leosią

Dlaczego warto?

Young Leosia to nie tylko mega popularna raperka, ale też osoba, która wprowadza do kampanii swoją niepowtarzalną energię i styl. Już teraz możecie zobaczyć kreację z gwiazdą w digital, social mediach (You Tube, Meta, TikTok) oraz w przestrzeni miejskiej na nośnikach DOOH i OOH w 18 największych polskich miastach.

Dołącz do zabawy!

Nie czekaj – weź udział w muzycznej loterii Orbit® Refreshers i wygraj fantastyczne nagrody! Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na www.wygrajzorbit.pl/loteria. Poczuj moc smaku z Orbit® Refreshers i Young Leosią!

 

Artykuł sponsorowany

Fot.materiałpartnera

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie