Suri, najlepiej ubrane dziecko show biznesu!

Suri w niedzielę skończyła 4 lata. Reporterzy, śledzący na bieżąco nowinki ze świata gwiazd nie mają wątpliwości – to najlepiej i najdrożej ubrane dziecko. Nic dziwnego, skoro jej mama wydaje na nią więcej niż na siebie!
Suri, najlepiej ubrane dziecko show biznesu!
20.04.2010
> -->

Suri Cruise, córka Katie Holmes i Toma Cruisa, skończyła w niedzielę cztery lata. Reporterzy, śledzący na bieżąco nowinki ze świata gwiazd, nie mają wątpliwości – to najlepiej i najdrożej ubrane dziecko. Nic dziwnego, skoro jej mama wydaje na nią więcej niż na siebie!

Dziewczynka może więcej niż jej rówieśnicy – chodzi na obcasach od Christina Louboutina (robionych specjalnie dla niej na zamówienie rodziców), nosi miniaturki luksusowych torebek, sama wybiera dla siebie kreacje w drogich butikach słynnych projektantów, maluje usta czerwoną szminką (skoro mama to robi, jej także wolno), pije kawę (bo lubi jej smak), nie uczęszcza do przedszkola (bo jej się nie podoba) i wciąż jest noszona na rękach (najlepiej w towarzystwie białego kocyka).

Podczas gdy inne dzieci bawią się w piaskownicy, ona wybrzydza podczas zakupów w Paryżu. Jej rodzice, decydując się na jej wychowanie w duchu scjentologicznym, uznali ją za istotę dorosłą, mogącą podejmować świadome decyzje. To dlatego Suri nigdy z ich ust nie usłyszała słowa „nie”.

Podoba ci się styl czteroletniej gwiazdki? Pokazujemy, jak za niewielkie pieniądze, ubrać córeczkę w jej stylu! ZOBACZ ZESTAW

Zobacz także:

Fryzjerskie metamorfozy gwiazd!

Co rola to nowa fryzura, co dzień to nowe uczesanie, co nowy chłopak to nowy kolor! Czy metamorfozy wychodzą gwiazdom na dobre?

RANKING: Najbardziej stylowe pary Hollywood

Rodzice małej Suri znaleźli się na trzecim miejscu… Kto poza nimi jest w czołówce zestawienia?

 

Polecane wideo

Komentarze (176)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2013 13:34
Przesada !!! Obcasy ? To dziecko ma już zrytą psychikę ! Pije kawę ? Oni nie powinni być rodzicami!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.10.2012 21:42
to córka jennifer lopez ona z mezem porwali suri a ona nalezy do jennifer lopez
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2012 14:37
ja jestem brzydka:(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2011 16:13
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk nnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeee mmmmmmmmmmmmmmmoooooooooooooooooooooooddddddddddddddddddddddddddNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2011 18:36
Spokojnie. Córeczka Micvhaela Jacksona, malutka Paris, tze uwielbiała sukienki, gdy była maleńka to tez była tylko w sukniach jak Suri. Teraz ma 12 czy 13 l już i juz przestała ,,sukienkować''. Osatani raz miała sukienkę 07.07.09 na Memoriale Taty. Teraz przezuciła sie na spodnie. I na zwykłe t-shirty. No moze czasami ma do nich biała bluzkę z okragłym kołnierzykiem zapinaną na guziczki, z krótkimi rękawkami (bawełnianą). I to tyle co pozostało z Jej elegancji, księżniczkowości. Myslę wiec, ze i z Surieńką będzie identycznie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie