W czym polskie gwiazdy paradują po czerwonym dywanie?

Lubują się te nasze celebrytki w wysokich obcasach. Która z nich ma najlepszy gust?
W czym polskie gwiazdy paradują po czerwonym dywanie?
28.02.2010

Na czwartkowej gali rozdania nagród Viva Comet 2010 pojawiło się wiele gwiazd i gwiazdeczek oraz zupełnie anonimowych, aczkolwiek pretendujących do miana superstar, dam. Ich stylizacje zaprezentowaliśmy w osobnej galerii, a dzisiaj robimy fokus na buty polskich celebrytek. Niestety, zabrakło wśród nich słynnych czerwonych podeszew na miarę Posh czy kosmicznych platform a’la Lady Gaga, a jedynym wyróżniającym się modelem były, tradycyjnie już, McQuenny Doduni, drapieżnej królewiuni.

Mimo to, postanowiłem docenić modowe wysiłki kilku gwiazdek, które odznaczały się w gąszczu czarnych szpil, szpilek i szpileczek. Zdecydowanie najjaśniej błyszczały sandałki Kasi Cerekwickiej – eleganckie, ale z rockandrollowym pazurem doskonale komponowały się z satynową minisukienką. Oj, wielu panów pewnie z rozkoszą wlepiło ślepia w te nogi!

Z kolei czarne, błyszczące platformy Agnieszki Chylińskiej zwracały uwagę kanarkowożółtą lamówką, efektownie kontrastującą z obcisłą kreacją w odważnym odcieniu różu. To ci dopiero atrakcja – można by rzecz „Nauczyciele, fuck of, I think pink!".

Najmłodsza z grona piosenkarek, Marina Łuczenko, zaprezentowała się w zbuntowanej stylizacji, której punktem centralnym były ciężkie, wysokie trapery na masywnym obcasie. Jeśli mogę wyrazić swoją osobistą opinię, najmniej podobały mi się fioletowe pantofle Agnieszki Włodarczyk. Człapaki – zwyklaki!

Ivo Z. Potocki

Zobacz także:

Sobowtóry gwiazd! Zobacz niesamowite zdjęcia!

Przedstawiamy Wam „najwierniejsze” sobowtóry ze świata gwiazd! Poniżej dziewięć par – celebryci i ich kopie! Same oceńcie, kto jest najbardziej podobny do oryginału!

Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby były łyse?

Trzeba przyznać, że wybrane przez nas panie nawet po "drobnej" obróbce prezentują się znakomicie. Regularne rysy twarzy obronią się w każdej sytuacji!

 

Polecane wideo

Komentarze (99)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2010 12:58
i co nas to obchodzi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2010 15:09
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2010 21:49
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.03.2010 17:40
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 22:19
jak juz sie bierzesz za pisanie o modzie to badz kompetentny..Chylinska tez ma buty McQueena!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie