Gwiazdy „Na Wspólnej” – która ma najlepszy styl?

Młode aktorki z popularnego serialu TVN-u świętowały jego siódme urodziny. Każda z nich ubrała się niezobowiązująco, a jednak bardzo kobieco. Która z serialowych gwiazd ma najlepszy styl?
Gwiazdy „Na Wspólnej” – która ma najlepszy styl?
serial Na Wspólnej
29.01.2010

Z okazji siódmych urodzin najpopularniejszego z seriali TVN-u, wyprawiono mu huczne urodziny – oczywiście na tytułowej Wspólnej. Przybyło sporo gwiazd związanych z produkcją od pierwszego dnia, jak choćby Joasia Jabłczyńska, serialowa Marta. Do zdjęć pozowały chętnie także jej koleżanki z planu – Małgorzata Socha , Marta Wierzbicka oraz znana z „Galerianek”, Anna Karczmarczyk.

Nam szczególnie wpadła w oko stylizacja Marty Wierzbickiej, która nie ukrywa, że modą interesuje się od dawna i chętnie testuje podpatrzone na street blogach stylizacje na własnej skórze. Tym razem założyła szarą bluzkę inspirowaną stylem kultowego Michaela Jacksona oraz mini spódniczkę z suwakiem. Ozdobnym akcentem jest także sportowy, biały zegarek.

Jabłczyńska jak zawsze kobieco i seksownie. Joasia praktycznie wychowała się z obiektywem kamery, nic więc dziwnego, że w blasku fleszy wygląda kwitnąco. W przyszłości powinna jednak odważyć się na choć drobny eksperyment i nieco szalony akcent modowy – pomocne mogłyby się okazać zakupy w towarzystwie Małgorzaty Sochy, która zgrabnie porusza się po świecie trendów, z gracją unikając wpadek - tym razem otulona w czekoladowe brązy i ciepłe beże.

Na osobny akapit zasługuje Anna Karczmarczyk – tegoroczna maturzystka, którą swoją przygodę ze światem mediów rozpoczęła od występu we wspomnianych wyżej „Galeriankach”. Jesteśmy ogromnie ciekawe, jak rozwinie się jej kariera. Oby nie poprzestała na serialowych epizodach!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Najlepsze fryzury polskich gwiazd – OCEŃ!

Dorota Gardias boczne partie włosów wygładziła, strosząc jednocześnie lekko skręconą partię środkową. Podobny trik zastosowała Joanna Koroniewska, której skronie dodatkowo zdobiła subtelna plecionka.

Sobowtóry gwiazd – zobacz niesamowite zdjęcia!

Przedstawiamy Wam „najwierniejsze” sobowtóry ze świata gwiazd! Poniżej dziewięć par – celebryci i ich kopie! Same oceńcie, kto jest najbardziej podobny do oryginału!

Polecane wideo

Komentarze (196)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2012 18:58
Tutaj wpisz treść komentarza do Gwiazdy „Na Wspólnej” – która ma najlepszy styl?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2010 21:00
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2010 22:42
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2010 14:09
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2010 18:56
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie