Doda KRÓLOWĄ Telekamer! Zdecydowanie najlepiej ubrana gwiazda!

Doda po raz kolejny pokazała swoją gwiazdorską klasę! Podczas imprezy z okazji rozdania Telekamer była niekwestionowaną królową stylu i dobrej zabawy – wyluzowana, świetnie ubrana, uśmiechnięta!
Doda KRÓLOWĄ Telekamer! Zdecydowanie najlepiej ubrana gwiazda!
Doda, Dorota rabczewska
27.01.2010

Doda na ceremonię rozdania Telekamer wkroczyła w iście gwiazdorskim stylu! „Przeciwfleszowe” okulary, białe futro, szpilki wysokie jak drapacze chmur i pudrowo różowe rękawiczki sprawiły, że każdy z obecnych w warszawskim hotelu Hilton gość mógł poczuć klimat wielkich gal z przymrużeniem oka. Doświadczenie z imprez MTV jak widać nie poszło w las!

Patrząc na jej najświeższe zdjęcia, trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno gustowała głównie w różowym tiulu i błękitnym jeansie. Złoty, asymetryczny gorset, niczym zbroja wyrzeźbił talię i dekolt, skórzane spodnie wysmukliły nogi, a niebotyczne obcasy podniosły pupę. Całokształt wizerunku Dody to jednak nie tylko stroje, ale i wyrazisty charakter – pewność siebie, uśmiech i luz to najlepsze imprezowe dodatki!

A skoro o pewności siebie mowa, Rabczewska tego wieczoru była królową nie tylko na gali, ale i na wizji. W wyemitowanym na antenie TVN programie „Teraz my”, rozłożyła na łopatki duet znanych z błyskotliwych ripost dziennikarzy – Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego, ostatecznie potwierdzając, że wie, na czym polega skuteczna autoreklama i inteligentny PR. Trudno orzec, czy panowie stracili głowę i cięty język dla Dody czy przez Dodę…

Rabczewska to gwiazda problematyczna – polskie gniazdko jest już jej dla niej zdecydowanie zbyt ciasne, a jednocześnie każda próba wyfrunięcia za ocean kończy się fiaskiem. Miejmy nadzieję, że w tym roku Dorotce uda się wreszcie rozwinąć skrzydła i poszybuje wprost do nowojorskiego studia nagraniowego!

Lilka Tylman

Zobacz także:

Sobowtóry gwiazd! Zobacz NIESAMOWITE zdjęcia!

Przedstawiamy Wam „najwierniejsze” sobowtóry ze świata gwiazd! Poniżej dziewięć par – celebryci i ich kopie! Same oceńcie, kto jest najbardziej podobny do oryginału!

Najbardziej pożądane kobiety świata – ZOBACZ!

Najpopularniejszy amerykański serwis dla mężczyzn, AskMen.com, jak co roku, opublikował wyniki corocznego plebiscytu, w którym panowie mogli głosować na najseksowniejsze kobiety świata.

 

Polecane wideo

Komentarze (380)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2010 20:10
jjjj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2010 13:56
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2010 13:34
okularki < 3
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2010 22:45
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2010 11:23
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie