Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło nakręcili klip, promujący WOŚP. Ten "koncert życzeń" to także szpila dla polityków

To TRZEBA zobaczyć.
Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło nakręcili klip, promujący WOŚP. Ten "koncert życzeń" to także szpila dla polityków
Grażyna Torbicka, Dawid Podsiadło, fot. akpa
31.01.2022

W ubiegłą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 30-sty. W tym roku wolontariusze zbierali pieniądze do puszek, by wesprzeć diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci. Jak co roku do akcji Jurka Owsiaka dołączały się także gwiazdy. Znani i lubiani nie tylko przeznaczają na aukcje różnego typu rzeczy, lecz także z całego serca promują wydarzenie. Zresztą to, w jaki sposób zrobili to Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło, zasługuje na Oskara!

Przeczytaj też: Basia Kurdej-Szatan miała prowadzić popularny program, ale sama zrezygnowała z tej opcji!

Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło promują WOŚP nakrywając wyjątkowy „koncert życzeń”

Pamiętasz „Koncert życzeń”? Chodzi o kultowy program TVP, który wiele lat temu bił rekordy popularności. To właśnie na jego wzór Grażyna Torbicka i Dawid Podsiadło nagrali zapowiedź 30. Finału WOŚP. Póki co brzmi po prostu pomysłowo, prawda? Cóż, dodajmy, że „życzenia” jakie pojawiły się w tym klipie, to absolutny hit.

Mowa o sarkastycznych pozdrowieniach dla polityków i celebrytów, którzy w ostatnim czasie nie tylko podejmują głupie decyzje, lecz także głoszą… dziwne poglądy. Komu się oberwało? Choć prowadzący nie podają żadnych nazwisk, bez problemu można się domyśleć, że chodzi między innymi o Przemysława Czarnka, Jacka Sasina, Adam Niedzielskiego, Mateusza Morawieckiego, Jacka Kurskiego, Edytę Górniak czy Violettę Kołakowską.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie zobacz ten materiał!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dawid Podsiadło (@dylanwishop)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 31.01. - 6.02.
Horoskop tygodniowy 31.01. - 6.02. - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 31.01.2022 19:30
A myślałam, że WOŚP ma gdzieś polityke i liczy sie charytatywność i pomoc. Po co te polityczne zaczepki? Czy juz w naszym kraju nic nie może być apolityczne? Ponad to wszystko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie