Mąż Ewy Chodakowskiej podarował je na 40-ste urodziny naprawdę LUKSUSOWY prezent

Jest czego zazdrościć?
Mąż Ewy Chodakowskiej podarował je na 40-ste urodziny naprawdę LUKSUSOWY prezent
Ewa Chodakowska, fot. Instagram @chodakowskaewa
31.01.2022

Ewa Chodakowska od lat spełnia się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Gwiazda od 2013 roku jest bowiem żoną Greka, Lefterisa Kavoukisa. Para nie tylko prowadzi razem dom, lecz także biznesy. Obrotne małżeństwo zajmuje się więc między innymi treningami interpersonalnymi, dietami, a także ekologicznymi kosmetykami. Nie zapominajmy jednak, że zakochani bawią się też w deweloperów, a niedługo będą też przyjmować gości w swoim hotelu, położonym w Grecji. Nic więc dziwnego, że oboje obdarowują się luksusowymi prezentami.

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska pokazała efekty własnej metamorfozy. „W życiu nie czułam się lepiej”

Ewa Chodakowska zdradziła, co dostała od męża na 40-ste urodziny

Ewa Chodakowska już w lutym skończy 40-lat. Z tej okazji jej mąż postanowił wręczyć jej coś naprawdę wyjątkowego. O czym mowa? Trenerka zdradziła w rozmowie z „Party”, że do jej garażu wjechał właśnie czarny mercedes AMG G 63, który jest warty 1,2 mln złotych.

O tej niespodziance myślał od roku. W kompletnej tajemnicy przede mną zamówił w salonie auto, które dopasował do moich potrzeb i ekstremalnych wypraw, które niebawem planujemy – powiedziała Chodakowska.

A jak gwiazda chce uczcić te okrągłe urodziny? Okazuje się, że w planach było huczne przyjęcie dla najbliższych, ale w związku z pandemią, impreza została przełożona na lato. Co więc będzie robić Ewa w ten wyjątkowy dla siebie dzień? Odpoczywać z mężem na rajskiej plaży.

Tuż przed moimi urodzinami wylatujemy we dwoje na Malediwy i aż się boję pomyśleć, jakie atrakcje tam dla mnie przygotował. Ale już wiem, że będzie wspaniale – dodała Ewa.

Fajnie?

Polecane wideo

Ile lat mają polskie gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne
Ile lat mają polskie gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 10:48
trochę jest zazdrość ale mnie ślubny na urodziny kupił bukiet z poczty kwiatowej z 30 różami i ugotował kolację, nie wiem czy ktoś mu pomagał czy nie ale była bardzo dobra :) to był miły prezent chociaż nie tak drogi jak Chodakowskiej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2022 13:46
Niektórzy to mają życie... No i dobrze bo życie jest krótkie, zazdroszcze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie