Krzysztof Cugowski będzie jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, kogo zastąpi!

Nowa edycja już wiosną.
Krzysztof Cugowski będzie jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wiemy, kogo zastąpi!
Krzysztof Cugowski, fot. Akpa
25.01.2022

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to program, który już od kilku lat przyciąga przed ekrany Polsatu wielu widzów. Jeśli jednak jakoś udało ci się go przeoczyć, podpowiadamy, że chodzi o show, w którym artyści odtwarzają piosenki znanych i lubianych i próbują naśladować nie tylko ich głos, ale i ruchy czy wygląd.

Ostatnio zrobiło się o programie głośno, ponieważ kontrowersyjny wydaje się dobór uczestników, a konkretniej rzecz ujmując, Karoliny Pisarek. Internet od kilku dni zastanawia się, czy modelka potrafi w ogóle śpiewać. Niemniej jednak już na wiosnę tego roku być może zaskoczy ona nas wokalnymi umiejętnościami. A jej ewentualny talent będzie w 16. sezonie oceniał… Krzysztof Cugowski.

Przeczytaj też: Karolina Pisarek spróbuje swoich wokalnych sił w nowej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Internet zastanawia się, czy ona w ogóle potrafi śpiewać

Krzysztof Cugowski nowym jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Skład jurorski programu zmieniał się kilkakrotnie. W ostatniej edycji na sędziowskich fotelach zasiadali: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski oraz Gromee. Jednakże ten ostatni zrezygnował ze swojej roli w tym show. Muzyk wyjaśnił, że zobowiązania rodzinne i zawodowe, nie pozwalają mu się angażować dalej w ten projekt. Kto więc go zastąpi? Krzysztof Cugowski.

Czy to oficjalna wiadomość? Zdecydowanie tak. Zresztą informacja pojawiła się już w social mediach programu. Dodajmy też, że w poprzedniej edycji swoje umiejętności wokalne prezentował syn wokalisty, Krzysztof „Chris” Cugowski. Mężczyzna udowodnił, że talent odziedziczył po ojcu.

Będziesz oglądać ten program?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Polecane wideo

Tego bad boya o wrażliwym sercu pokochały miliony fanek. Świat oszalał na punkcie serialu z jego udziałem
Tego bad boya o wrażliwym sercu pokochały miliony fanek. Świat oszalał na punkcie serialu z jego udziałem - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie