Basia Kurdej-Szatan miała prowadzić popularny program, ale sama zrezygnowała z tej opcji!

I nie chodzi o „Mam talent”.
Basia Kurdej-Szatan miała prowadzić popularny program, ale sama zrezygnowała z tej opcji!
Basia Kurdej-Szatan, fot. Instagram @kurdejszatan
24.01.2022

Basia Kurdej-Szatan w pewnym momencie swojej kariery niemalże wyskakiwała nam z lodówki. Artystka brała bowiem udział w różnego rodzaju koncertach, akcjach charytatywnych, kampaniach reklamowych, filmach, serialach, a także telewizyjnych show. Można więc powiedzieć, że swoje pięć minut wycisnęła jak cytrynę. I być może robiłaby to do dziś, gdyby nie jeden wpis, który znacznie osłabił jej wizerunek…

Mowa oczywiście o wulgarnym poście na temat straży granicznej. I choć celebrytka przeprosiła wszystkich za emocjonalny wpis, rysa na image już pozostała. Kilka tygodni temu plotkowano nawet, że 36-latka nie może już liczyć na wiele propozycji zawodowych, a te które otrzymuje z pewnością nie będą już tak atrakcyjne finansowo, jak wcześniej.

Przeczytaj też: Sieć komórkowa nie przedłuży współpracy z Basią Kurdej-Szatan!

Basia Kurdej-Szatan dostała propozycję, by prowadzić „Dzień Dobry TVN”

Basia ostatnio zdecydowała się na wywiad z Żurnalistą. Celebrytka zdradziła tajemniczemu dziennikarzowi, że swego czasu dostała wiele ofert od stacji TVN. I choć mówiło się, że po jej zwolnieniu z TVP (artystka nie raz krytykowała działania rządu), nie mogła ona liczyć na ciekawe propozycje pracy, wygląda na to, że w tych plotkach nie było ziarna prawdy.

W TVN miałam też inną propozycję, prowadzenia Dzień Dobry TVN. Po tym jak prowadziłam różne programy w TVP, bardzo mocno ludzie mnie kojarzyli jako prowadzącą. Bardzo to kocham. Uwielbiam prowadzenie. Ale jednak skończyłam studia aktorskie i najbardziej spełniam się tak wewnętrznie, artystycznie, kiedy jestem na scenie, kiedy gram. Bałam się, że już by za daleko przesunęła się granica między artystką a prowadzącą. A ja jednak się czuję i chcę być artystką – powiedziała Barbara.

Widzisz ją w roli prowadzącej śniadaniowy program? Ciekawe, kogo dziś nie widzielibyśmy na ekranie, gdyby wówczas zdecydowała się przyjąć tę posadę…

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Polecane wideo

Jak mieszka Angelika Mucha? Róż, plakat z Bieberem w sypialni i wypełniona po brzegi garderoba
Jak mieszka Angelika Mucha? Róż, plakat z Bieberem w sypialni i wypełniona po brzegi garderoba - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie