Policja skończyła pracę nad sprawą strzelaniny w domu Opozdów. Jaki bieg przyjmie teraz ta historia?

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w Busku-Zdroju.
Policja skończyła pracę nad sprawą strzelaniny w domu Opozdów. Jaki bieg przyjmie teraz ta historia?
fot. Instagram @dariuszopozda/ @asiaopozda
18.01.2022

Od kilkunastu dni polski internet żyje rodzinną awanturą u państwa Opozdów. Nie jesteś w temacie? W skrócie chodzi o to, że ojciec aktorki Joanny Opozdy od kilku miesięcy ma żal do swojej żony i dzieci o to, że w sytuacji kryzysowej nie mógł liczyć na pomoc ze strony najbliższych. W tak zwanym międzyczasie okazało się też, że pan Dariusz ma młodą kochankę, z rodziną nie chce mieć już nic wspólnego… no może z wyjątkiem tego, by zwrócono mu darowizny, które swego czasu darował. Z mężem kontaktu nie chce utrzymywać chyba również teściowa Antka Królikowskiego, ponieważ kilka dni temu w asyście córki i zięcia próbowała zabrać rzeczy ze swojego mieszkania… no i wtedy rozpętało się piekło.

Przeczytaj też: Joanna Opozda zdradziła imię syna. Fani są nim zachwyceni!

Strzelanina w domu Opozdów – jak zakończyła się ta sprawa

Gdy pani Małgorzata pojechała do mieszkania odzyskać swoje osobiste rzeczy, mąż postanowił nie wpuścić jej do mieszkania. W Busku-Zdroju doszło więc do awantury. I to poważnej, bo z użyciem broni. Ojciec Joanny, zabarykadowany, miał oddać „na ślepo” strzały w kierunku swojej rodziny. Na szczęście jednak kule przebiły tylko ściany i nikt nie został ranny. Oczywiście na miejsce została wezwana policja.

Jak działały służby? Od uczestników tego zajścia zebrano zeznania. Niemniej… nikt nie został zatrzymany. I to właśnie wzbudziło w tej sytuacji największe zdziwienie. Liczne nagrania, które trafiły do sieci, pokazują bowiem, że Dariusz Opozda strzelał w kierunku ludzi i groził im. Czy dziś poniósł konsekwencje tego czyny? Na razie nie…

Policja przez cały tydzień nie podjęła bowiem decyzji o (nawet tymczasowym) aresztowaniu uczestników awantury. A przypomnijmy, że zajście rozpatrywano pod kątem, narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Niemniej sprawę przekazano do prokuratury.

Akta sprawy, wszystkie zgromadzone materiały przekazaliśmy prokuraturze. To ona będzie je analizować i podejmować dalsze decyzje – mówi w rozmowie z „Faktem” st. asp. Justyna Konopka zastępująca oficera prasowego komendy w Busku-Zdroju.

Niepokojące, prawda?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Polecane wideo

Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok
Co wywróżyli Ci wikingowie? Poznaj swój horoskop runiczny na 2022 rok - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie