Meghan Markle grozi więzienie?!

OMG! Ex-monarchini skłamała przed sądem.
Meghan Markle grozi więzienie?!
fot. Agencja Forum
01.12.2021

Pamiętasz, jak kiedyś „Mail on Sunday” ujawnił korespondencję Meghan Markle i jej ojca? Była księżna i jej mąż pozwali gazetę, a w 2011 roku sąd orzekł na ich korzyść. Niemniej jednak wydawca, czyli Associated Newspapers Limited, nie poddał się tak łatwo i powołał na świadka kolejną osobę. Jej zeznania rzuciły cień na ex-monarchini.

Przeczytaj też: Meghan Markle i książę Harry opuścili Pałac nie przez księcia Karola?

Meghan Markle może trafić za kratki?

Kto miałby „zaszkodzić” Markle? Chodzi o Jasona Knaufa, który przyjaźnił się z nią kiedyś. Mężczyzna miał zeznać, że księżna samodzielnie napisała list, który był powodem sporu. Specjalnie stworzyła go w dość ckliwy sposób, bo w razie upublicznienia, mógł on przemawiać na jej korzyść. Poza tym na jaw wyszło również, że i Meghan i Harry pomagali tworzyć swoją biografię "Finding Freedom". Co ciekawe, 40-latka skłamała w sądzie, że tak nie było. Gdy udało się już jej udowodnić kłamstwo, przyznała, że wprowadziła wszystkich w błąd i przeprosiła za swoje zachowanie.

Przepraszam sąd za to, że nie pamiętałam wtedy tych rozmów. Absolutnie nie miałam zamiaru wprowadzać w błąd pozwanego ani sądu – powiedziała Markle.

Dodajmy, że krzywoprzysięstwo karane jest w większości krajów, niemniej w Wielkiej Brytanii grozi za nie nawet do 7 lat pozbawienia wolność. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ostatecznie Meghan przyznała się podczas procesu, postępowanie w tej sprawie może nie być wszczęte.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle_official)

Polecane wideo

Horoskop podróżniczy: Jaki kraj przypisany jest do Twojego znaku zodiaku?
Horoskop podróżniczy: Jaki kraj przypisany jest do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Załamana (Ocena: 1) 01.12.2021 20:55
Jaka ex-monarchini? Monarchinią to jest Elżbieta II. Wytłumaczę to jak dziecku: MONARCHINI to królowa. Monarchini stoi na czele państwa! Pora się dokształcić i przestać się popisywać swoją niewiedzą! Czego monarchinią miałaby być niejaka Meghan, aktorka z serialu telewizji kablowej w Kanadzie?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie