Zdjęcia posiniaczonej Kate Middleton krążą po sieci!

Monarchini została bohaterką społecznej kampanii.
Zdjęcia posiniaczonej Kate Middleton krążą po sieci!
fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge
30.11.2021

Przemoc domowa to problem, który nie maleje. I choć powstaje wiele organizacji, mających na celu walkę z nim, często to organy ścigania są obojętne na zgłoszenia tego typu zachowań. A uwagę zwrócił na to pewien włoski artysta, Alexandro Palombo. Mężczyzna w bardzo odważny sposób zapalił społeczeństwu czerwoną lampkę.

Przeczytaj też: Tinder sprawdzi osobę z którą chcesz iść na randkę. Nowa opcja prześwietli, czy „match” był oskarżony o przemoc

Wizerunki posiniaczonych, wpływowych kobiet w społecznej kampanii

W sieci krążą właśnie zdjęcia, przedstawiające pobitą księżną Kate. Oczywiście nie są to prawdziwe fotografie, a prowokacja. Włoski twórca zdecydował się na taki ruch, by zwrócić uwagę świata na obojętność organów ścigania na zawiadomienia o popełnieniu tego typu przestępstwa. Prace te w żaden sposób nie mają sugerować, że monarchini stała się ofiarą przemocy. Co ciekawe, Pałac Kensington nie wyraził zgody na udział żony księcia Williama w tym projekcie. Ona sama również nie miała pojęcia, że zostanie bohaterką takiej kampanii.

Dodajmy, że w „akcji” poza Kate Middletton „wzięły udział” również Ursula von der Leyen, Kamala Harris oraz królowa Letizia. Plakaty pojawiły się we Włoszech oraz Hiszpanii. Na każdy z nich pojawia się napis:

Zawiadomiła policję. Ale nikt jej nie uwierzył. Ale była zostawiona sama sobie. Ale nie była chroniona, ale nikt go nie zatrzymał. Ale i tak ją zabił.

Co myślisz o tej kampanii?

fot. Instagram @alexsandropalombo

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez aleXsandro Palombo (@alexsandropalombo)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 6.12. - 12.12.
Horoskop tygodniowy 6.12. - 12.12. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie