Narzeczony Gabby Petito nie żyje!

Policja potwierdziła, że znaleziono niedawno szczątki należą właśnie do Briana Laundriego.
Narzeczony Gabby Petito nie żyje!
fot. Instagram @gabspetito
22.10.2021

We wrześniu świat obiegła informacja o tajemniczym zaginięciu 22-letniej blogerki. Gaby Petito, bo to o niej mowa, wyruszyła wraz z narzeczonym we wspólną podróż kamperem, ale niestety z wakacji do domu wrócił jedynie mężczyzna. Brian Laundrie po przyjeździe zatrudnił jednak adwokata i nabrał wody w usta, a później rozpłynął się w powietrzu. Krótko po tym okazało się, że ciało dziewczyny zostało znalezione w regionie, który para razem zwiedzała. W międzyczasie na światło dzienne wyszło, że zakochani bardzo się kłócili w trakcie wyprawy. Od tego momentu 23-latek był poszukiwany przez policję.

Brian Laundrie – narzeczony Gaby Petito nie żyje

Parę dni temu w rezerwacie Carlton odnaleziono szczątki ludzkie, a przy nich plecak oraz notatnik poszukiwanego. Wcześniej teren ten znajdował się pod wodą, stąd prawdopodobnie dopiero teraz odnaleziono ciało. Czy zwłoki należały do Laundriego? FBI potwierdziło dziś te przypuszczenia. Mężczyznę udało się zidentyfikować na podstawie uzębienia.

Dodajmy jeszcze, że na ten moment pewne jest, że Gaby została uduszona. Do tragedii doszło kilka tygodni wcześniej, niż znaleziono ciało dziewczyny. I choć Brian był głównym podejrzanym w tej sprawie, tak naprawdę wciąż nie ma pewności, jak doszło do tego dramatu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gabby (@gabspetito)

Polecane wideo

Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda
Serial „Ty” powrócił z trzecim sezonem i... nowym przystojniakiem. Poznajcie Dylana Arnolda - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.10.2021 13:15
Zabił ją, nie chciał iść siedzieć, to skończył ze sobą, proste.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2021 12:40
Z całym szacunkiem dla cudzego nieszczęścia, ale kimże jest (była) ta pani że umieszczono ją w dziale "gwiazdy"??? Cóż to w ogóle za profesja "bloger".
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie