Lewandowski zwiększy majątek? Polak faworytem bukmacherów do Złotej Piłki!

Czy Lewy ma szansę na spektakularny sukces finansowy?
Lewandowski zwiększy majątek? Polak faworytem bukmacherów do Złotej Piłki!
fot. materiały prasowe
15.07.2020

Robert Lewandowski to bezapelacyjnie największa gwiazda polskiego sportu. Napastnik Bayernu Monachium w tym sezonie bije wszelkie rekordy, a oprócz rosnącej popularności i wpływów na koncie płynących z reklam – Lewy ma realne szanse na wywalczenie Złotej Piłki. Do tej pory w historii żaden polski piłkarz nie dokonał tej sztuki. Czy to jest w ogóle możliwe? Sprawdzamy, jak szanse ocenia legalny bukmacher.

Wizyta na salonach

Złota Piłka to największe indywidualne wyróżnienie w piłce nożnej. Robert Lewandowski od wielu lat prezentuje równą formę i znajduje się wśród najlepszych napastników na świecie. Obecnie pojawiły się pierwsze rozważania dotyczące tego, że Polak może zgarnąć tę najbardziej prestiżową statuetkę.

Fot. materiały prasowe

Wywalczenie nagrody France Football może być dla piłkarza kamieniem milowym, nie tylko w karierze sportowej, ale również w kontekście zwiększenia rozpoznawalności wśród fanów i zainteresowania agencji reklamowych. Czy Lewy dołączy już niedługo do Messiego i Ronaldo w gronie najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie? Jest to prawdopodobne, ponieważ w ostatnich latach właśnie pomiędzy tą dwójką zawodników odbywała się rywalizacja o Złotą Piłkę. Przy słabszej formie Argentyńczyka i Portugalczyka pojawiła się realna szansa, że Polak może zgarnąć tę nagrodę!

Legalny bukmacher w tym momencie nie uznaje Roberta Lewandowskiego za głównego faworyta, jednak trzeba przyznać, że już na tym etapie szanse Polaka są największe w historii. Na podstawie analizy kursów bukmachera można ocenić, że jest to w tym momencie około 20% prawdopodobieństwa.

Bayern faworytem bukmacherów w Lidze Mistrzów

Robert Lewandowski zgarnął już mistrzostwo i puchar Niemiec, tytuł najlepszego strzelca w lidze i pucharze, więc realnie ma prawo spoglądać w stronę tej statuetki. Polak w tym sezonie Bundesligi pobił wiele rekordów i z dorobkiem 34 bramek wyśrubował swój personalny rekord!

Mimo wszystko, patrząc na ostatnie lata i dominację duetu Messi&Ronaldo, nadal trudno uwierzyć, że Lewy mógłby zgarnąć Złotą Piłkę. Najważniejszym czynnikiem wygranej mogą być rozgrywki Ligi Mistrzów. Champions League jest uważana za najbardziej prestiżowe trofeum na Starym Kontynencie, a w tym momencie Bayern uchodzi za głównego faworyta bukmacherów do zwycięstwa.

Monachijczycy kolejny mecz w tych rozgrywkach zagrają dopiero w sierpniu. Obecnie piłkarze mają prawie dwa tygodnie przerwy, a napastnik reprezentacji Polski ładuje baterie na wakacjach, czym pochwalił się na Instagramie. Trzeba przyznać, że forma fizyczna najwyższej klasy!

Jeśli DieRoten wygrają Ligę Mistrzów, to można zakładać, że kursy bukmacherów na Złotą Piłkę dla Lewego jeszcze bardziej spadną.

Szczegółowe zakłady na Ligę Mistrzów znajdziesz na stronie legalnego bukmachera: www.pzbuk.pl

Zwiększenie majątku

Jedno jest pewne, majtek państwa Lewandowskich (o którym pisaliśmy tutaj: https://www.papilot.pl/gwiazdy/showbiznes/51553/anna-i-robert-lewandowscy-na-liscie-najbogatszych-polakow-z-olbrzymia-kwota-ile-wynosi-ich-majatek) z pewnością wzrośnie w przypadku wygranej w plebiscycie Złotej Piłki. Sam Robert zyska zaś jeszcze większe uznanie wśród kibiców, ekspertów, a także reklamodawców. Na poziom zarobków Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego wskoczyć będzie raczej ciężko, jednak byłby to krok w odpowiednią stronę.

Wierzycie w Złotą Piłkę dla Lewego?

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

 

Autor artykułu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM. Pasjonat piłki nożnej, zaczynając od Ekstraklasy, po Premier Le

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie