Zaz wystąpi w Polsce!

Nie możemy się doczekać!
Zaz wystąpi w Polsce!
10.06.2016

ZAZ (Francja) pop, jazz, chanson: 

„Ona może zaśpiewać wszystko i poruszy twoją duszę”– tak o Isabelle Geffroy, znanej na całym świecie jako ZAZ, powiedział wielki mistrz francuskiej piosenki Charles Aznavour. Z jednym ze swoich mistrzów piosenkarka zaśpiewała w duecie na znakomitej płycie „Paris” z 2014. Płycie dedykowanej stolicy Francji, do której przeniosła się ponad osiem lat temu, by spróbować artystycznej kariery. Poszczęściło się jej. Najpierw zdobyła angaż jako piosenkarka w kabarecie, a później, nie chcąc popaść w rutynę, śpiewała na Montmartre, gdzie przyciągała coraz to więcej i więcej słuchaczy. Nie tylko wspaniałym głosem, lecz również atrakcyjnym repertuarem, w którym było też miejsce na piosenki Elli Fitzgerald, Yvesa Montanda, Edith Piaf, dla której pisał także wspomniany Charles Aznavour.

Pierwszą płytę wydała w 2010 roku i z miejsca osiągnęła sukces. Nie tylko we Francji, gdzie album „ZAZ” osiągnął status diamentowy. Także w Polsce, gdzie materiał został podwójnie platynowy. Pierwsze dwie płyty Francuzki sprzedały się łącznie w nakładzie ponad 3 mln egzemplarzy! Polska publiczność z miejsca pokochała ZAZ. Każda jej płyta osiągnęła u nas sukces, a każdy koncert przyciągał tłumy fanów. Ponowna wizyta ZAZ w Polsce odbędzie się w ramach promocji wydanej w 2014 roku płyty „Paris”. Sam wielki Quincy Jones, współtwórca sukcesu legendarnego albumu Michaela Jacksona „Thriller”, brał udział w nagraniach albumu. W lutym 2016 roku francuska artystka podziękowała fanom za okazane jej wsparcie na ostatnim światowym tournée, wydając koncertowy zestaw „Sur La Route”, na którym znalazła się przebojowa piosenka „Si jamais j`oublie”. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Carla Bruni, Edith Piaf, Vanessa Paradis, Imany…

http://www.zazofficial.com

Facebook

Youtube

Kiedy: 15 (środa) czerwca 2016

Gdzie: Kraków @ Tauron Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Bilety: W cenach 150-240 zł dostępne na Eventim.pl

Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 16 (czwartek) czerwca 2016

Gdzie: Sopot @ Opera Leśna, ul. Stanisława Moniuszki 12

Bilety: W cenach 140-280 zł dostępne na Eventim.pl

Organizator: Knock Out Productions / B-90

Bilety: Już dostępne na: http://www.eventim.pl/zaz-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=467643

Zaprasza Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod

oraz

B90

http://www.b90.pl

Materiały prasowe 

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2016 17:50
Szkoda, że dowiaduję się tak późno, bo uwielbiam ją. Niestety mam już zaplanowany urlop. Może następnym razem :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie