Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City

03 Marca 2009

Wszystkie panie, które w weekend 7 - 8 marca odwiedzą kina Cinema City, będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej, zadbać o zdrowie, korzystając z badań mammograficznych, zasięgnąć porad "Amazonek", ale również skorzystać z porad kosmetologa lub obejrzeć np. pokazy sztuki wizażu.

Zdrowy Dzień Kobiet w Cinema City

Wszystkie panie, które w weekend 7 - 8 marca odwiedzą kina Cinema City, będą mogły wziąć udział w wielkiej ogólnopolskiej akcji profilaktycznej prowadzonej wspólnie z najprężniej działającym w Polsce Stowarzyszeniem Amazonek, Centrum Onkologii oraz towarzystwem ubezpieczeniowym ERGO HESTIA. Panie będą mogły zadbać o zdrowie, korzystając z badań mammograficznych, zasięgnąć porad "Amazonek", ale również skorzystać z porad kosmetologa lub obejrzeć np. pokazy sztuki wizażu.

Kobiety w każdym wieku będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych w specjalnie przygotowanych do tego cytomammobusach, które 7 i 8 marca będą ustawione przed centrami handlowymi, gdzie znajdują się kina Cinema City: Warszawa - Arkadia, Kraków - Plaza, Zielona Góra, Łódź - Manufaktura oraz na parkingach kin: Gdańsk - Krewetka, Katowice - Punkt 44. Cytomammobusy, dzięki uprzejmości Centrum Onkologii, będą dostępne w godzinach 12.00 - 18.00.

"Jako kobiety staramy się pogodzić coraz więcej ról życiowych, niestety często zapominając o własnym zdrowiu. Dziś panie same sięgają po wszystko, co je w życiu uszczęśliwia, potrzebują do tego tylko dużo zdrowia. Dlatego pomysł na tę akcję wspólnie z jednym z najbardziej kobiecych stowarzyszeń w Polsce – „Amazonkami”" – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu Cinema City Polska.

Patronujące akcji "Amazonki" będą udzielały porad, rozmawiały z paniami, dzieliły się swoim doświadczeniem podczas spotkań w kinach Cinema City Arkadia, Bemowo, Bydgoszcz, Częstochowa, Lublin, Kraków - Plaza, Sosnowiec, Ruda Śląska, Gdańsk - Krewetka, Toruń i Zielona Góra.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (39)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-24 15:16:00

akcja jest generalnie super, ale ja jednak mówię zdecydowane NIE wprowadzaniu kobiety w błąd. nie każda z pań może skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Mammografia przysługuje kobiecie w wieku 50-70 lat, która w ciągu 24miesięcy kalendarzowych nie miała wykonywanego takiego badania, natomiast cytologie może wykonać kazda kobieta po 25 roku życia raz na 3 lat.Skąd o tym wiem? ponieważ pracuję w jednym ze szpitali onkologicznych, gdzie wykonuję badania mammograficzne. Dlatego prosbą moja i moich kolegów jest to , aby informując społeczeństwo o takich akcjach profilaktycznych podawano wszystkie szczegóły odnośnie warunków, które trzeba sprawdzić, aby móc z tego skorzystać. bo niestety NFZ nie chce później rozliczać takich badań, a spróbujcie wytłumaczyć kobiecie, dlaczego ona nie może mieć wykonanego badania skoro w telewizji mówili że każdy może.... życze powodzenia w takiej sytuacji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-08 21:49:00

żałuję strasznie bo się nie załapałam, a słyszałam od koleżanki, że było na prawdę warto i że jakieś prezenciki rozdawali...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-08 20:17:00

Ja tam byłam dzisiaj. Sporo kobiet było. Bardzo dobry pomysł z tymi badaniami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-08 16:15:00

[quote="Gosc"]Pewnie jutro będą większe kolejki jak dzisiaj, ale dużo kobiet pracuje w sobotę, mogli by zorganizować cały tydzień takich badań[/quote] A w tygodniu nie pracują? :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-07 23:11:00

Pewnie jutro będą większe kolejki jak dzisiaj, ale dużo kobiet pracuje w sobotę, mogli by zorganizować cały tydzień takich badań

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-07 21:17:00

Bardzo fajna inicjatywa, mnie najbardziej interesuję konsultacja z dietetykiem, mam nadzijeję, że długo nie trzeba bedzie czekać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-06 23:37:00

Super akcja. Popieram zawsze takie społeczne inicjatywy. Na pewno się jutro tam wybiorę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-06 15:24:00

Nie ma sensu się licytować gdzie nie odbędzie się akcja i tak jest nieźle, bo przeważnie wszystko zgrania Warszawa lub Kraków. Jak pomysł się sprawdzi to na pewno następnym razem rozszerzą działania!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-06 12:41:00

Miasta nie wybierzecie, ale jak jest u Was to dlaczego nie skorzystać? Ja w Warszawie wybieram się do Arkadii w sobotę i zrobię cytologię. Może uda się też porozmawiać z dietetykiem. Pomysł akcji bardzo mi się podoba, oby takich więcej robili i rozszerzyli na inne miasta, bo jak widać zainteresowanie jest! /Alina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-03-04 21:23:00

tak macie racje od 25 roku zycia..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz