Oto wymiary statystycznej pochwy: Weź linijkę i... zmierz swój srom! (Mieścisz się w normie?)

30 Czerwca 2017

Takiej wielkości powinny być wargi sromowe mniejsze i większe oraz łechtaczka.

jak wygląda pochwa

W pewnym momencie każda z nas zadaje sobie to samo pytanie: czy moja pochwa jest całkowicie normalna? Zazwyczaj nie mamy porównania, a rysunek w książce do biologii znacznie różni się od tego, co widzimy między własnymi nogami. Nie przekonuje nas, że z kobiecą strefą intymną jest jak z odciskami palców - nie ma drugiej takiej samej. Niemal zawsze dochodzimy do wniosku, że coś z nami nie tak.

Teraz możesz to sprawdzić. Doktor Brook McFaddenn z Uniwersytetu Stanowego Ohio w Stanach Zjednoczonych postanowiła sprawdzić, jak wygląda statystyczna pochwa. W tym celu przebadała 50 kobiet w różnym wieku i dokonała szczegółowych pomiarów. Dzięki temu nareszcie możesz porównać swoją budowę anatomiczną ze średnią.

Weź linijkę i sprawdź, jak wypadasz na tle innych…

Zobacz również: 7 strasznych EFEKTÓW UBOCZNYCH, z którymi musisz się liczyć po odstawieniu pigułek

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

narząd
(Ocena: 5)
2017-06-30 22:41:43

w życiu nie przypuszczałam, że to, co widzę między nogami, to pochwa... o, rzetelności dziennikarska!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 10:11:35

ja tam mam fjuta i mam gdzieś nazewnictwo... chociaż można by zacytować klasyka: "To zaś, co cię w tak wielkie wprawiło zdumienie, Obyczajnie nazywać trzeba - przyrodzenie. Kutasem także zwane, chociaż częściej bywa, Że chłopstwo i pospólstwo chujem go nazywa. Ręka, głowa czy noga jedną nazwę mają Ten zaś niewielki wiecheć ludzie określają Tak dziwacznymi nazwy. Sędzia nieraz zrzędzi, Że jak się robi ciepło, to go kuśka swędzi. Podkomorzy zaś wałem kutasa nazywa, A Wojski zaganiaczem go nieraz przezywa, Maciek mówi wisielec, bo już stać nie zdoła, A Gerwazy na chłopskie dzieci nieraz woła: Nie baw się Wojtuś ptaszkiem. Jankiel cymbalista Zwie go smokiem lub bucem, i rzecz oczywista Jeszcze dziwniejsze nazwy ludzie wymyślają, Ułani go na przykład pytą nazywają. Za to uczeni w piśmie, penis - określają."

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 07:19:01

W tytule o pochwie, po czym w artykule ani słowa o niej :D Nagminnie stosuje się mylne nazewnictwo! Wszędzie. To tak, jak dosłownie wszyscy brodawkę sutkową nazywają sutkiem. Tymczasem sutek, to cała pierś! (rak sutka, to nie rak brodawki, a piersi!)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-30 01:33:25

To wreszcie pochwa czy srom, bo nie ogarniam? xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1