Wasze wyznania: „Podczas wizyty u ginekologa przeżyłam coś strasznego”

11 Września 2017

Kobiety nigdy tego nie zapomną.

wizyta u ginekologa

Wizyty u ginekologa należą do najbardziej nielubianych. Przeważnie są nieprzyjemne i krępujące. Sytuacji nie ułatwiają lekarze, którzy czasami posuwają się do wulgarnych komentarzy. Wśród nich znajdują się zupełnie nieszkodliwi żartownisie, zboczeńcy, a także osoby niekompetentne.

Na forach internetowych można przeczytać wiele opisów sytuacji związanych z wizytą u ginekologa. Niektóre są zabawne, ale inna dosłownie mrożą krew w żyłach. Postanowiłyśmy się im przyjrzeć oraz przeprowadzić wywiady wśród najbliższych. Wnioski, do których doszłyśmy, są bardzo niepokojące. 60 proc. zapytanych kobiet usłyszało nieprzyzwoitą uwagę, a 15 proc. dostało niemoralną propozycję. Do żenujących sytuacji dochodziło także u ginekologów, których zachowanie było nienaganne. Z tego rodzaju wizytami tak już jest, nigdy nie wiadomo, co może nas spotkać.

Publikujemy najciekawsze wyznania.

Zobacz także: Najbardziej chamskie odzywki ginekologów (TYLKO 18+)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 00:35:20

Dlatego nie chodzę do facetów ginekologów, bo to są zwykli zboczeńcy którzy mogą molestować pacjentki itp. Moim zdaniem faceci nie powinni być przyuczani do ginekologii, to niemoralne moim zdaniem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 12:12:55

Halo, mamy XXI wiek. Btw, muszą to być bardzo zdeterminowani i niegłupi zboczeńcy - ginekologia i położnictwo to trudna dziedzina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 12:15:37

Przyuczyć to ty się możesz, dziewczynko, do łopaty. A ginekologia to ciężka, długa specjalizacja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-12 20:45:20

A co to ma do rzeczy tępe strzały, że ginekologia to trudna specjalizacja i że mamy XXI wiek ? Jest mnóstwo kobiet ginekologów i tak powinno pozostać, faceci nie powinni mieć prawa wykonywania tego zawodu właśnie z wyżej wymienionych powodów. Zachowują się jak zwierzęta i nie potrafią opanować swoich chorych instynktów jako lekarze więc nie powinni leczyć kobiet, proste ! Może nie wszyscy tacy są ale nikt nie będzie się bawił w selekcje kto jest normalny a kto nie. Zakaz dla wszystkich bez wyjątków.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-27 13:13:02

A kobiety są wszystkie normalne ?zreszta to normalne ze do ginekologa się chodzi ogolonym i nie puszcza się baków na fotelu ,zreszta baba która ginekolog zapytał 'czy ci się podoba' mogl miec na myśli 'czy wszystko ok' 'czy nie boli' przewrażliwiona gowniara

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-11 14:51:36

Ja na szczęście nie miałam takich sytuacji. W całym swoim życiu odwiedziłam tylko jednego ginekologa, chodzę do niego regularnie od 5 lat i czuje się tam jak u każdego innego lekarza, zero wstydu. Jest miły, delikatny (specjalnie nie blokuje wziernika żebym nic nie poczuła), podchodzi do pacjentek tak jak powinien lekarz, zawsze wszystko tłumaczy, ma dobrze wyposażony gabinet i wizyta u niego nie jest droga. Lekarz idealny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-11 10:30:32

Wziernik przez odbytnicę? Żeby co, kupe oglądać? Nieprawdopodobny ten artykuł. Wziernik jest DOPOCHWOWY, ogląda się nim szyjkę macicy! A przez odbytnicę bada się macicę palpacyjnie, wkłada się tam palec nie wziernik...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mała
(Ocena: 5)
2017-09-11 22:18:11

młodym dziewczynkom albo tym które nie współżyły tak się bada ignorantko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-02 20:33:35

Tak, ale nie wkłada się wziernika tylko palec, u dziewic wykonuje się takie badanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1