Oto miesiączka bez cenzury: Zakrwawione prześcieradło, wystający tampon, krew w wannie...

04 Listopada 2017

Tak szczerej kampanii reklamowej podpasek jeszcze nie było.

reklama podpasek

Teoretycznie jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej otwarci i już nic nie powinno nas szokować. Tym bardziej coś tak naturalnego, jak menstruacja. Krwawienie miesięczne dotyczy każdej kobiety i towarzyszy nam zazwyczaj przez kilkadziesiąt lat życia, a reklamy podpasek czy tamponów otaczają nas ze wszystkich stron.

To jednak nie oznacza, że mamy ochotę za bardzo wgłębiać się w ten temat. Reklamy środków higienicznych to piękne obrazki, na których nie ma miejsca na krew czy złe samopoczucie. Uśmiechnięte aktorki przekonują nas, że okres to piękny czas. Rzeczywistość bywa jednak bardziej skomplikowana. Dostrzegła to jedna z kanadyjskich firm.

W kampanii „Bez wstydu” pokazuje, jak naprawdę wyglądają „te dni”. Znalazło się miejsce dla poplamionego prześcieradła, wystającego tamponu i bólu. „Okres nie jest niczym, czego należy się wstydzić. To sama natura” - przekonują twórcy. Ale czy nie poszli o krok za daleko?

Zobacz również: Co za upokorzenie! One dostały miesiączki w najmniej odpowiednim momencie...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 21:05:51

Najgorzej jak chcesz się położyć w wannie, poleżeć a tu cała woda w krwi. ;s

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-05 01:48:47

Ja nigdy w pierwszy dzień miesiączki nie biorę kąpieli bo zawsze mi do wody krwi naleci... Wtedy to tylko prysznic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Maja
(Ocena: 5)
2017-11-04 16:56:26

Okres kobiety jest naturalnym elementem jej życia. Nie można się wstydzić. Tak zostałyśmy stworzone. My kobiety powinnyśmy się wspierać. Mężczyzna nie powinien wstydzić się ani brzydzic kobietą w te dni. Nie można udawać że go nie ma ani robić z tego tematu tabu. Bądźmy dorośli i dojrzali. Jesteśmy istotami takimi jakimi nas natura stworzyła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-05 01:49:59

Trafnie powiedziane. Niestety, niektórzy tego nie rozumieją...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 14:58:15

Niestety bardzo smutny temat na temat relacji kobieta kobieta. Kobiety to w zdecydowanej większości chore z zawiści potwory. Dobrze ukrywają prawdziwe oblicze. Gdyby to nie był fakt to nie byłoby masakrycznych opowieści z porodówek gdzie w większości położnymi są kobiety ani dowcipów o teściowych. BRZYDKA PRAWDA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 13:55:28

ja zawsze ten sznureczek od tamponu wsadzam do środka-dzięki czemu mam pewność że go nie widać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 04:20:18

Każdy normalny facet wie co to miesiączka, problemy z nią związane i że to utrapienie każdej kobiety. Nie trzeba tego nagłaśniać, wszyscy wiedzą, że to natura biologiczna kobiety i nie da się jej uniknąć. A facet w związku to już w ogóle powinien wiedzieć na jej temat wszystko, tak jak mój partner. On wie, kiedy dostaję miesiączkę, kiedy się źle czuję z jej powodu, nawet nieraz kupował mi podpaski czy tabletki na ,,te dni,, . Nie rozumiem kobiet które się tego wstydzą, fakt, że nikt nie musi paradować po sklepie z tamponami czy podpaskami w rękach na widoku, lub na plaży z wystającym sznureczkiem z piczy. Ale to że nam coś przeciekło i widać plamę to nie jest powód do wstydu....Każdej z nas może się to zdarzyć i ja nie wyśmiewam takich kobiet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 05:57:43

Zgadzam się, że nie ma sensu takie manifestowanie. Jednak zdecydowanie gdy coś przecieknie jest to powód do wstydu i do makabrycznego wyśmiewania...i nic z tym nie zrobisz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paula
(Ocena: 1)
2017-11-04 08:13:37

Naprawde przeciek to powod doo wysmiewania? Wysmiewalabys kolezanke czy obcą babke na ulicy? Chora jestes?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 09:04:36

Cóż, ja kiedyś przeciekłam, a o tym nie wiedziałam-miałam plamę na niebieskich jeansach. Mijało mnie wtedy sporo kobiet, ale żadna mi o tej plamie nie powiedziała-dopiero jakaś starsza pani, wzięła mnie na bok i powiedziała mi, co i jak. I tak, słyszałam śmiech ze strony mijającej mnie grupki studentek, chociaż wtedy nie wiedziałam, jakiego powodu-dopiero gdy uświadomiono mi, że przeciekł mi tampon, to wiedziałam, że te młode kobiety śmiały się właśnie ze mnie. Jak to jest, że kobieta kobiecie wilkiem?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 19:55:12

Nie mówię że kogoś wyśmiewałam...po prostu byłam wyśmiana gdy raz mi się coś takiego zdarzyło. Nie wspominając o pani nauczycielce w liceum..której też się coś takiego zdarzyło...generalnie ludzie byli bardzo chamscy wtedy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz