Twoja pochwa NIGDY nie powinna tak pachnieć. 6 aromatów, które zwiastują problemy!

01 Sierpnia 2017

Wyczuwasz taki zapach? Nie możesz tego zignorować.

nieprzyjemny zapach z pochwy

Choć bardzo byśmy tego chciały, damskie przyrodzenie raczej nie pachnie fiołkami. Nawet odpowiednia higiena intymna nie gwarantuje tego, że z naszych dróg rodnych nie będzie wydobywał się nieprzyjemny aromat. To bardzo indywidualna kwestia. Nie pomagamy sobie nosząc bieliznę ze materiałów nieprzepuszczających powietrza, rzadko się myjąc lub szorując krocze zbyt mocno. Obecne w pochwie (zazwyczaj pozytywne) bakterie także robią swoje.

Tej kwestii nie wolno ignorować. Jeśli sama zaczynasz siebie czuć, a twój partner coraz częściej odwraca głowę na myśl o bliskim spotkaniu z twoim łonem - dodatkowy prysznic może nie pomóc. Silny i charakterystyczny aromat to często symptom poważniejszych problemów zdrowotnych. Co konkretnie oznacza?

Twoja pochwa nigdy nie powinna pachnieć jak…

Zobacz również: Co oznacza kolor menstruacyjnej krwi? Sygnały, które powinny Cię zaniepokoić, to...

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Giu
(Ocena: 1)
2017-08-02 23:06:59

Noszenie tego samego tampona przez kilka dni? Nie no, ludzie, co wy bierzecie, że takie bzdury wypisujecie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Girl
(Ocena: 5)
2017-08-06 02:25:03

Ja jak już mi się kończy okres to zostawiam w razie czego tampona po czym zdarza mi się o nim zapomnieć :/ dzisiaj właśnie 2gi raz miałam taką sytuacje. Chyba aż z tego wszystkiego przestawię się na podpaski, bo byłam mega osłabiona przez to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 20:30:20

Grzybica nie jest chorobą przenoszoną drogą płciową nieuki...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 20:41:27

Grzybica pochwy może być przenoszona drogą płciową, nieuku. Czasami nawet faceci mają ten problem ze swoimi narządami płciowymi, tylko że u nich ta choroba często jest bezobjawowa, dlatego kobieta mając np. stałego partnera ma często nawroty choroby, bo leczy tylko siebie, a później współżyje z facetem, który niby jest zdrowy, ale na jego penisie żyją "piękne" drożdżaki, którymi za chwilę i tak ją zarazi. Podobnie jest z np. grzybicą stóp - możesz zarazić się na takim głupim basenie, bo bez butów staniesz w miejscu (wilgotnym, grzyby takie lubią) gdzie wcześniej stała chora osoba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 18:17:45

jak pachnie piżmo ??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 20:30:36

Też się nad tym zastanawiam. Piżmo to często główny składnik perfum, a mam ich sporo i mają różne zapachy, bo są mieszanką piżma i jakichś innych zapachów. Nie wąchałam nigdy samego piżma, ale słyszałam, że jak jest rozcieńczone to ładnie pachnie, a jak nie to śmierdzi tak, że można uciekać. I weź tu się domyśl o jaki dokładnie zapach chodzi redaktorom pap.ilota..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 13:18:02

Zapomnieć o tamponie na KILKA DNI?! Rozumiem zapomnieć na kilka godzin, ale dni.... Przecież ten sznurek wystaje i nie ma możliwości żeby nie wyczuć go ręką przy myciu.. No chyba, że ktoś się nie myje, ale wtedy taka osoba wie odrazu czemu śmierdzi i że gnijący tampon nie jest jedynym powodem. Fuuuj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-02 04:58:02

nie przeżywaj :) są rodziny gdzie mają jedną szczoteczkę do zębów na 10 osób - więc są i ludzie, którzy zapominają o tamponie aż nie zgnije... buahhahahahahahahaha jeszcze cię coś dziwi na tym świecie? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-01 01:43:39

Ja mam często metaliczny ,,zapach,, z pochwy lub ten piżmowy . Już wiem dlaczego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1