Wydawało jej się, że przytyła. Wystający brzuch był jednak objawem…

09 Marca 2017

Japońska modelka przeżyła szok, gdy dowiedziała się prawdy.

Culumi Nakada

25-letnia Culumi Nakada jest modelką i aktorką, a w wolnych chwilach zajmuje się także DJ-owaniem na imprezach. Pozowanie do zdjęć i chodzenie po wybiegach to profesja, która wymaga od niej idealnej sylwetki. Dziewczyna, mimo uprawiania sportu i dbania o dietę, dwa lata temu przeżyła jednak niemałe zaskoczenie.


- W 2015 roku wybrałam się na akupunkturę. Wtedy ktoś powiedział mi, że mam nienaturalnie duży brzuch. Zaczęłam więc ćwiczyć jeszcze intensywniej, by pozbyć się problemu. To nie pomogło – wspomina Culumi w wywiadzie dla BuzzFeed.


- Najgorsze było to, że wszyscy znajomi wokół bagatelizowali sprawę. Drwili ze mnie, że pewnie po kryjomu się objadam – dodaje modelka.


Dziewczyna postanowiła się przebadać. Najpierw zapisała się na wizytę do gastrologa, ale ten od razu skierował ją na badanie ginekologiczne. Tam prawda wyszła na jaw.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Maszka
(Ocena: 5)
2017-03-12 22:05:06

W sumie w dzisiejszych czasach to nie trudno o infekcje/ choroby kobiece,a i o przytycie tez nie jest trudno. Ale jak się ma dobry suplement typu IQacai, to nie ma się co bać, bo nieźle podkręca metabolizm :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paja
(Ocena: 5)
2017-03-09 13:36:30

Ja też niedawno dowiedziałam się, że mam torbiele na jajnikach. Też zaczęłam dziwnie tyć, co od razu skojarzyło mi się z moją ciocią, która w tym momencie jest już po operacji. Ona też tak szybko tyła, więc jakoś na czuja poszlam do ginekologa i powiedziałam jaka jest sytuacja. Teraz jestem na kuracji iqacai, muszę zrzucić co mi sie napatoczyło, a to jedyne najzdrowsze wyjście, bo nie tknę niczego co jest wykańczającą dietą lub czymś na chemii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karolina
(Ocena: 5)
2017-03-09 07:21:05

Wiem jak to jest mieć endometriozę. Rok temu miałam taką samą sytuację, okazało się, że mam torbiele po 6cm średnicy, trafiłam na stół operacyjny w ciągu kilku dni. Ale do tej pory lekarze nie są w stanie powiedzieć czy będę mogła mieć dzieci czy nie, ponieważ musieli wyciąć kawałek jajnika. Endometrioza to bardzo często bagatelizowana choroba, w Polsce nie potrafią jej dobrze diagnozować, z nią kobieta umiera, bo nie da się jej wyleczyć, można jedynie łagodzić skutki, bo ciągle wraca do nas jak bumerang..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kiko
(Ocena: 5)
2017-03-09 21:40:40

Mam jeden jajnik i jajowod i 2 dzieci po tym urodzonych wsumie 3 ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1