Nowa (i BARDZO GROŹNA) moda wśród kobiet. Wkładają sobie do pochwy...

23 Lutego 2018

To się może bardzo źle skończyć.

bolesna miesiączka

Do miesiączki można się przyzwyczaić, ale do bólu już raczej nie. W tych szczególnych dniach warto robić wszystko, by ulżyć sobie w cierpieniu. Niektórym pomagają leki rozkurczowe, inne z nas doceniają masaż podbrzusza, kąpiel, a nawet seks. Niestety, w akcie desperacji sięgamy także po metody bardziej inwazyjne i niebezpieczne dla naszego zdrowia.

W ostatnim czasie furorę robią czopki z diazepamem. To substancja stosowana w przede wszystkim w psychiatrii i neurologii m.in. przy stanach lękowych, padaczce czy bezsenności. Sprzedawana jest pod nazwami handlowymi Valium (preparat niedostępny w Polsce) czy Relanium. Musi być stosowana zgodnie z zaleceniami lekarza, ale cierpiące na silne bóle miesiączkowe kobiety znalazły jej inne zastosowanie.

To może się dla nich wyjątkowo źle skończyć - ostrzegają lekarze.

Zobacz również: Nie do wiary: Kobiety piją ten napój, żeby NIE ZAJŚĆ w ciążę

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2018-02-23 08:59:30

Wiecie, o tych wszystkich nowych, niebezpiecznych modach nigdy nie dowiedziałabym się, gdyby nie ten portal. Może przestańcie szerzyć taki głupoty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-23 01:19:13

Może to dlatego, że czopki wkłada się w pupę, a globulki do pochwy, bo działają miejscowo. W odbytnicy lek ma szanse się wchłonąć, a w pochwie nie bardzo. Niech lekarze im powiedzą, w którą dziurę wsadzać to leki zadziałają, a panie ich potrzebują, bo powariowały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1