Komentarze (10)
Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 5) 03.07.2018 15:24
Facet chyba jest jakimś pedofilem, że jej na to pozwala, a ona powinna się udać do psychiatryka. I to jest dość logiczne, bo facet widzi ją przez 90 jako dziecko, a gdy się kochają ona nagle nie jest dzieckiem, to o czym ten facet myśli? O jakiejś babce z taniego filmu pornograficznego? Czy o swojej kobiecie która powoduje u niego erekcję kiedy udaje, że jest dzieckiem? Że też go o dziwo to nie obrzydza. Panie Boże, dokąd ten świat zmierza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.07.2018 14:34
To jest chore i ona jest chora, powinni ją przymusowo leczyć w psychiatryku... Jeśli już robią takie obrzydlistwa w domu , to powinni to zachować dla siebie, a nie pokazywać całemu światu swoją patologię na instagramie. Jakie tłumaczenia, że nie ,,robią tego,, kiedy ona udaje dziecko, żeby czasem nie wpadło to pod pedofilię, ale chyba raczej wpada. Znałam kiedyś laskę, która chwaliła się tym, że facet lubi ją bzykać kiedy ona udaje kotkę, i jest przebrana za kota.....jprd.
odpowiedz
kk (Ocena: 1) 03.07.2018 13:52
Beznadzieja...żaden normalny specjalista nie uznałby tego za coś normalnego w walce z depresją....SORRY, świat chyli się ku upadkowi, coraz więcej zboczeń, dewiacji, ktore się tłumaczy, że każdy może robić co mu się podoba bo jest dorosły:/stąd te dziwactwa, już z nudy, otwarte związki, swingersi...masakra, człowiek nie może stworzyć normalnego związku i rodziny bo to nie jest TRENDY:((FUC....K
odpowiedz
anonim (Ocena: 1) 03.07.2018 12:16
Jego powinni zamknać za pedofilie mawet jeśli ona jest dorosła to rajcuje go że udaje dziecko a ją w psychiatryku to chore
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 03.07.2018 07:52
Ukryta i legalna forma pedofilii. A teraz tak bardzo się propaguje , pochwala i promuje różnorakie dewiacje, dziwactwa i traktuje się je jako coś normalnego, dobrego, coś co trzeba pochwalać i tolerować. Więc niedługo może dojść do tego, że zostanie zalegalizowana pedofilia, nekrofilia, zoofilia, kazirodztwo, gwałcenie kobiet.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane wideo