Komentarze (62)
Ocena: 4.76 / 5
glos_rozsasdku (Ocena: 5) 06.01.2019 16:22
To jest choroba psychiczna. Popatrzcie na schizofreników przed zachorowaniem i po. JEst dokładnie to samo. Albo na narkomanów.
odpowiedz
MB (Ocena: 1) 16.05.2018 15:36
Lepiej zbrzydnąć, będąc feministką, niż zgłupieć wypisując takie ignoranckie, mizogińskie, seksistowskie i chamskie treści.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.05.2018 12:37
Czy tylko ja jako za obraz prawdziwej feministki mam pewną siebie kobietę, która pomaga innym, angażuje się w cele charytatywne i akcje związane z ogólnymi problemami kobiet na całym świecie, a nie tylko dla swojego "widzi mi się", bo nie może nosić zbyt krótkich spódnic? Czy tylko ja myślę o kobiecie, która zdaje sobie sprawę ze swojej roli w życiu np. w ognisku rodzinnym i potrafi sobie powiedzieć "Hej, jestem ważna jako matka, żona, kobieta, ale przede wszystkim jestem człowiekiem, więc jestem na równi z mężczyznami". Kobieta ma inne obowiązki w domu, ale niektórzy faceci to fakt... Tragedia. Dwie lewe ręce do wszystkiego. O fizyczności mówić nie będę, kobiety są czasami słabsze i potrzebują mężczyzn, czasami. Czy tylko ja myślę o kobiecie, która szanuje mężczyzn, a nie nagminnie porównuje się do nich robiąc z siebie babochłopa i robiąc wszystko, by im dorównać albo co gorsza dominując nad nimi? Osobiście jestem zdania, że to co kobiece zostawmy kobietom, a to co męskie - mężczyznom. Wymagamy szacunku od mężczyzn, a same nie potrafimy siebie wzajemnie szanować. Smutne.
zobacz odpowiedzi (1)
cza cza cza (Ocena: 2) 15.05.2018 10:43
feminizm i lewactwo powinno być zakazane
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 15.05.2018 01:04
Najlepszym dowodem na brak równouprawnienia jest chamskie ocenianie tych kobiet po wyglądzie i tworzenie z niego głównej wartości kobiety. Jak rozmawiasz z facetem nie oceniasz w kategorii ładny/brzydki lub "jak brzydki to głupi". Kobieta na co dzień jest oceniana przez całe otoczenie jak pies na wystawie "dobra dupa", "pasztet" itd.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane wideo