Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
mycha1307 (Ocena: 5) 06.02.2019 12:43
Przez taki hejtowe opinie moja 20 letnia córka od ponad roku farbuje włosy, żeby nie być wyśmiewaną i oskarżaną o nie dbanie o siebie... :( Zaczęła siwieć bardzo wcześnie bo w wieku 14 -tu lat. Zawdzięcza to predyspozycjom genetycznym; ja zaczęłam znajdować siwe włosy w wieku 23 lat, a maż w wieku 21. Naturalny kolor ma piękny czekoladowy z naturalnymi jaśniejszymi pasmami od słońca i nie da się go podrobić farbami. Dlatego przykre jest to, ze ze względu na coraz liczniejsze siwe włosy musi naturalny piękny kolor przykrywać sztucznym od farby. :( Ludzie dlaczego przeszkadza Wam indywidualność? Czy żeby być akceptowanym w społeczeństwie trzeba okrywać się pod maskami makijażu i farb? A gdzie miejsce na "prawdziwość"? Tylko sztuczna uroda jest tą "właściwą" i "dobrą"? Jakie to smutne... Ja w wieku 40 lat też jestem zmuszana przez otoczenie do farbowania moich "siwków", bo inaczej przypina mi się łatkę "zaniedbanej"... :( Ludzie nie macie większych i/lub własnych problemów?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2019 21:23
takie młode i już siwe??
odpowiedz
FarbowAna (Ocena: 5) 08.01.2019 08:43
Czy to jeszcze odwaga czy już...zaniedbanie...? Co w tym takiego "odważnego"?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2019 15:42
No w sumie siwe włosy teraz są w modzie, więc niektóre dziewczyny farbują specjalnie na ten kolor. Na tych zdjęciach kilka z nich też ma specjalnie pofarbowane na siwy kolor, i to widać. Mi już zaczęły wychodzić siwe pojedyncze włoski kilka lat temu, ale napewno nie mam jeszcze takiej siwizny jak niektóre z nich. Mam jeszcze swoje naturalne ciemny brąz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2019 00:55
Okropne. Zaniedbane. Piszę to, jako kobieta nie farbująca się i posiadająca naturalny kolor włosów- jednak nie posiadająca siwych włosów. Wiec jak widac naturalnosc jest dla mnie wazna i ją bardzo lubię, jednak jak tylko pojawią się jakieś siwe- od razu jakas farba w naturalnym odcieniu!!! Widac ludzie lubią popadac w skrajnosci. Jak sztucznosc to glonojad. Jak naturalnosc to zaraz niektorzy będą wyglądac jak ludzie pierwotni
zobacz odpowiedzi (1)