Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2018 14:09
Większość z tych ich włosów to popalone, zniszczone kosmyki poprzez farbowanie, prostowanie i inne zabiegi fryzjerskie. Bardzo dobrze, że ścięły włosy, od razu wyglądają lepiej, młodziej. Ja sama miałam włosy do pasa, ale ścięłam je niedawno trochę poniżej ramion, miałam strasznie poniszczone, rozdwojone końcówki i to nie wyglądało fajnie. Moje koleżanki zazdrościły mi bardzo długich włosów, jednak ja nie byłam z nich do końca zadowolona. Jestem zadowolona z metamorfozy jaką dokonałam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2018 13:12
Krótkie włosy są zdrowsze, mają więcej objętości i wyglądają naprawdę seksi :) Przekonałam się o tym na sobie, miałam długie włosy i wyglądały jakoś tak nieciekawie takie oklapnięte. Postanowiłam sobie, że raz się żyje i zmieniłam swój wygląd :) Nie tylko obcięłam włosy do ramion ale też przeszłam koloryzacje revlonem z hologramem na płomienny rudy :) Efekt jest powalający, każdy zachwyca się moją nową fryzurą
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.07.2018 00:13
Oczywiście, że wyglądają bardziej kobieco, bo bardzo długie włosy kojarzą się z dziewczynkami idącymi do komunii. W pewnym wieku włosy do pasa świadczą tylko o tym jak bardzo infantylna jest posiadaczka takiej fryzury, dlatego właśnie zwykle takie włosy noszą zakompleksione szare myszy, albo puste dresiary, a kobiety, które mają choć trochę oleju w głowie odcinają dziecinne fryzury. Znacie choć jedną poważną kobietę biznesu z kłakami do pasa? No nie, bo nikt kto decyduje się na taką fryzurę nie ma szansy na bycie kimś więcej niż wiecznym dzieckiem.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 09.07.2018 19:48
9 tka wygladala lepiej przed, ale ogolnie na plus sciecie zniszczonych koltunow
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2018 09:08
To nie są za długie włosy, w niektórych przypadkach są zaniedbane, ale nie są za długie. Wydaje mi się że większość z nich skróciła je dlatego, że miała ochotę na zmianę i/lub uległa modzie na tzw. long bob. Mi bardziej się podobają długie włosy, niektórym krótsze, ale uważam, że narzucanie wszystkim jednego zdania przez redakcję jest niewłaściwe.A co do dbania... Długie dłużej się myje, ale wydaje mi się, że krótkie trochę szybciej się przetłuszczają, więc nie ma tak wielkiej różnicy. Jeśli ktoś chce mieć długie włosy to znajdzie czas na dbanie o nie, a jak woli krótsze to obetnie. Proste.
odpowiedz

Polecane wideo