Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2021 19:01
w falowanych ślicznie wyglądają:) ogólnie włosy kręcone są mega kobiece i podobają się mężczyznom
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2021 13:33
Ja zdecydowanie wolę włosy, które są naturalnie proste. Łatwiej o nie dbać, i wyglądają ogólnie zdrowo, a jak ma się potrzebę to można je zakręcić na lokówkę. Z włosami kręconymi już jest zdecydowanie trudniej, trzeba ciągle używać specjalnych szamponów, odżywek, masek, olejów, ale też dobrze dobranych, bo np.po oleju kokosowym kręcone włosy wyglądają okropnie, poza tym trzeba je czesać w specjalny sposób, suszyć w specjalny sposób i ogólnie są bardzo podatne na zniszczenia, splątania, co nigdy nie wygląda dobrze i takie włosy nawet jak się wyprostuje to i tak ma się siano na głowie, tylko że proste siano. Nawet po zdjęciach z tej galerii idzie rozpoznać, która kobieta ma włosy podatne na skręt, a która ma proste i pokręcone przez lokówkę. Jak włosy są szorstkie, matowe i spuszone najprawdopodobniej są naturalnie kręcone.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.02.2021 12:47
Mi wizualnie bardziej podobają się włosy kręcone, ale sztucznie kręcone. Naturalne włosy kręcone, jako włosy wysokoporowate mają ogromną tendencje do przesuszania. Jak spotkacie kiedyś kogoś kto ma kręcone, zdrowo wyglądające włosy to najprawdopodobniej będzie to efekt lokówki czy wałków, a nie natury. A jeśli ktoś faktycznie ma naturalnie kręcone włosy i wyglądają one zdrowo i pięknie, to znaczy, że taka osoba poświęca im naprawdę bardzo dużo czasu i energii. Osobiście jestem fanką zdrowych, nawilżonych włosów, i tak wyglądają włosy niskoporowate, które są włosami prostymi, i o które nie trzeba szczególnie dbać, tak właściwie to wystarczy im nawet samo umycie żeby i tak wyglądały świetnie. Wystarczy spojrzeć np.na włosy Azjatek, ludzie często myślą, że one mają uj wie jaką pielęgnację, a one tak naprawdę nie muszą przy tych włosach dużo robić, żeby były gładkie jak tafla.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.02.2021 11:24
Ja mam naturalnie włosy kręcone, z tym, że nie są to jakieś mocne loki, a bardziej fale. Problem w tym, że o włosy kręcone trzeba dbać w specjalny, dosyć wymagający sposób żeby wyglądały one dobrze. Samo umycie i nałożenie odżywki nie wystarczy, a ja jestem typem człowieka, który nie przepada za używaniem stylizatorów czy suszarek z dyfuzorem i czytania składu każdego kosmetyku czy może nie zawiera SLS, SLES, SCS, bo niby nie wolno używać tych substancji przy kręconych włosach, a osobiście jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam się z szamponem, który by ich nie zawierał, więc to bardziej jak takie szukanie igły w stogu siana. Jak przy kręconych włosach używa się tylko szamponu i odżywki to można mieć na głowie solidne sianko, bo włosy kręcone są często wysokoporowate, a jak nie są bardzo mocno kręcone to bez odpowiedniej pielęgnacji mogą wyglądać na PROSTE i zarąbiście zniszczone, chociaż tak naprawdę mogą zniszczone nie być, tylko taki po prostu urok wysokoporów. 🙃 ja dlatego robię co kilka miesięcy keratynowe prostowanie i tak mi się żyje lepiej, dzięki temu nie muszę przy nich robić nie wiadomo czego i nie wyglądam przez to tragicznie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 23.02.2021 02:30
Proste ma co druga więc juz trochę nudne
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane wideo