Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.03.2022 09:29
No i super. Dziewczyna ładna, szczupła. Wolę modelkę z zespołem Downa niż promowanie chorobliwej otyłości.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.02.2022 23:17
bielizne reklamuja seksualnie nastawione modelki .To dziecko jest chore ..gdyby reklamowala ubrania ok,ale bielizne i cala nagosc ..to juz jest nieetyczne
zobacz odpowiedzi (1)
Aya (Ocena: 5) 21.02.2022 16:35
Pani Katarzyno chorobę widać nie na tych zdjęciach tylko w Pani komentarzach, a nieludzkie jest to co Pani pisze.
odpowiedz
Nikola (Ocena: 5) 21.02.2022 14:03
Pani Katarzyno, ta dziewczyna może i jest chora ale ma tyle samo praw do życia, spełniania swoich marzeń i normalnego funkcjonowania w społeczeństwie co ja czy Pani. To, że chodzą po świecie ludzie, którzy urodzili się chorzy, nie znaczy, że mamy ich przez to piętnować! A na marsze chodziliśmy po to, żeby ODZYSKAĆ NASZĄ MOŻLIWOŚĆ WYBORU, nie po to, żeby doszczętnie wyzbyć się płodów z wadami genetycznymi. Przykro czytać, że była Pani tak traktowana z powodu swojej choroby ale niech Pani nie powiela błędów swoich oprawców. Wszystkiego dobrego.
zobacz odpowiedzi (2)
Katarzyna (Ocena: 5) 21.02.2022 11:57
Jest odstreczajaca. W tych zdjęciach widać chorobę, a każda choroba to zło. A promowanie tego jest nieludzkie. Przypomina to gabinet osobliwości albo cyrk, w którym pokazywani są "inni". Nic tego nie zmieni, bo większość to jednak ludzie zdrowi, ładni. Dlatego tyle osób wyszło na manifest w spawie aborcji. Aby tacy ludzie jak Sofie nie chodzili po ulicy. Po to krzyczeli do Godek: Kaju Godek weź swój płodek. A teraz będą udawać normalnych, miłych, kulturalnych. Szczególnie w komentarzach. Pamiętam jak na UJ na Wydziale Polonistyki p. Jacek Taran powiedział do mnie publicznie (cytuję) : nie będziemy gasić światła, bo ktoś na tej sali mógłby dostać ataku padaczki (śmiech). I to było jedno z delikatniejszych określeń. A przez pół roku robił wszystko, aby zniszczyć mnie nerwowo (pogotowie było kilka razy, przez całe życie nie miałam tylu ataków co wówczas).
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane wideo