Komentarze (17)
Ocena: 4.47 / 5
Rena (Ocena: 5) 10.01.2022 22:06
Chciałam ufarbować włosy na kolor kasztanowy, a fryzjerka zrobiła mi prawie czarny i jeszcze chciała mi wmówić, że to wcale nie jest taki ciemny kolor, bo jak się popatrzy pod światło, to jest brązowy! Więcej do niej nie pójdę!
odpowiedz
Alena (Ocena: 5) 23.11.2021 03:20
Nie wiem o co chodzi , w Polsce to chyba jeszcze nigdy nie wyszłam od fryzjera z tym co chciałam mieć na głowie .....Fryzjerstwo u nas w Polsce jest bardzo przeciętne , zawsze po wyjściu z salonu efekt był zupełnie inny od oczekiwanego . Mówisz dokładnie co chcesz , a dostajesz zupełnie co innego .Muszę przyznać że korzystałam z fryzjerów poza granicami Polski i byłam bardzo zadowolona. No cóż ceny też były wyższe , ale jakość usług nieporównywalnie lepsza i profesjonalizm przede wszystkim. A u nas bida z nędzą , aż strach iść do fryzjera , nigdy nie wiesz czy nie zniszczą ci włosów .
odpowiedz
Mag. (Ocena: 5) 22.11.2021 11:59
Byłam u fryzjerki, miała mi tylko lekko pocieniować, a skończyło się na tym, że tak mi powygryzała, że tragedia, płakać się chce. Teraz nie zostało mi nic innego jak czekać aż odrosną. Z mojego punktu widzenia nie ma dobrych fryzjerów!!!!!!!
odpowiedz
San (Ocena: 4) 22.11.2021 09:52
Ja nie chodzę do fryzjerów. Sama podcinam trochę włosy i farbuje jak chcę. Jak byłam ostatnio u fryzjerki to płakałam. Włosy zostały dość krótko obcięte, nie taki efekt jak chciałam. Chciałam zwykłego boba w kształcie literki A (nie wiem jak profesjonalnie się nazywa) wyszłam z równymi włosami krótszymi niż broda 🤦normalnie chełm. Zaznaczam że miałam włosy za ramiona. Żeby to jeszcze najtańszy fryzjer był a zapłaciłam nie małe pieniądze 🤦 wcześniejsza wizyta to farbowanie, nie taki kolor jak chciałam (chciałam chłodny odcień blondu wręcz takie popielate włosy) fryzjerka stwierdziła że w tym kolorze będę się źle czuła i zrobiła mi zwykły jasny chłodny blond 🙈 nie było jakiegoś efektu wow bo naturalnie jestem blondynką i nie o taki kolor mi chodziło 🤷
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2021 19:36
Ja zrezygnowałam z korzystania z salonów fryzjerskich, w jednym z 3 cm nagle zrobiło się 8, a w innym zafundowali mi zielonkawy kolor i krzywo obcięte włosy, kolejna super metamorfoza ... makijaż na wesele Panie chwaliły się że pracują nawet w hotelu Hilton a makijaż jaki mi zrobiły... białe placki pod oczami, wściekło różowy cień, blada skóra i szminka jasno beżowa 🤦👍 w sam raz na halloween ... dobra fryzjerka i kosmetyczka na wagę złota
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane wideo