Komentarze (17)
Ocena: 4.41 / 5
Polon (Ocena: 5) 26.02.2019 17:46
Sprzed, nie z przed
odpowiedz
Polon (Ocena: 5) 26.02.2019 17:45
Dwóch, nie dwuch....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2019 15:54
Oj nie napisałam że jak przyszłam na poprawkę do salonu o u rocznej nazwie Metamorfoza w Przemyślu... Zastanawiałam się czy podać nazwę ale może tak będzie lepiej dla tych osób które zechcą się tam wybrać na pazurki.. A więc gdy przyszłam tak bez zapowiedzi poprawić dzieło z przed dwuch dni okazało się że powinnam się telefonicznie umówić (na 10 minut) na te drobne poprawki których ciekawa byłam jak można taką katastrofę w 10 minut poprawić... Więc skończyło się na tel. do szefowej i panie kosmetyczki zdecydowały się ściągnąć te paskudztwo którego niestety nie mam zdjęć.. Ale przy ściąganiu nie obeszło się bez kolejnej wtopy... Znowu jazda na dwie ręce aż kurz leci bo chce przecież mieć coś z urlopu i pozwiedzać chodź y wierzę zegarową na rynku albo odnowione podziemia... A tu pani z prawej strony pilije aż do mięsa nie tylko paznokieć pani z lewej kończy drugi.. A ta z prawej pierwszy ten najmniejszy chce piłowac do kości... Więc z bulu i nerwów sciagnełam zębami pozostałe 6 i kawałek... Podziękowała wzięłam spowrotem moje pieniądze i wyszłam czas stracony w tamtym salonie nie wruci nie stety...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 31.01.2019 15:40
Drogie Panie po 5 godzinach czekania na to aż wasze paznokcie bedadibrze wyglądały... hym ja dałam się nabrać na tekst proszę podejść poprawimy... To będzie 10 min.. Po przyjściu do domu mój chłopak zapytał czy obgryzałam je po drodze.. Dodam że byłam w Polsce tylko na urlopie szukałam przez internet wcześniej salonu i znalazłam ocena na 5 gwiazdek... Nie podobało mi się już to że dwie panie na raz robiły mi ręce gdyż jedna miała problem z nową bazą... W rezultacie każdy był inny mały paznokieć odpadł chyba dwa razy... Nie robię paznokci często gdyż wcześniej mi się nie trzymały a teraz okazalo się że mam uczulenie na hybrydy... Jak pech to pech ale no tak pewnie większość z Pań których komentarze pełne są krytyki weźmie mnie za no sama nie wiem za co i zlewam to bo nie każdy się zna na wszystkim a jak ktoś już świadczy takie usługi po kursach /bo przecież ja byłam w salonie... To niech robi to dobrze albo wcale... Gdyby ktoś pod moim postem napisał chodź jedna negatywna opinie nie poszła bym tam tylko szukała dalej bo nie chodziło o cenę tylko o jakość!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.01.2019 12:54
Drogie Panie dalej płaćcie 40 zł u koleżanki córki. Poźniej płaczcie. Żadna stylistka z salonu nie wypuści klientki w tym stanie nawet ta która się dopiero uczy.
odpowiedz

Polecane wideo