Komentarze (38)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.05.2019 11:44
Pracuję jako fotograf i wierzcie mi lub nie warto zrobić makijaż.... ale tylko taki który zatuszuje niedoskonałości i uwydatni nasze piękno, ostatnio panuje trendy na rozświetlane twarzy tkzw glow skin i często zamiast porządnego efektu pięknej skóry otrzymuję twarz napaćkaną zlotymiy plackami albo białymi kołami pod oczami... dziewczyny nie kierujcie się kuszącymi makijażami z Instagrama czy YouTube , nie katujcie skóry kg mazideł czy tuszu ... naprawdę lepiej tylko lekko podkreślić swoje atuty bo później przyjdzie taki czas nastanie inna moda a skóra już się tak szybko nie zregeneruje ..a po za tym poznacie kogoś i wyobraźcie sobie jego minę gdy okaże się że wyglądacie zupełnie inaczej niż w makijażu!!! Przecież spać w nim nie będziecie.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 03.01.2019 12:11
co to za moda przyszła ... haha
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 31.12.2018 09:33
Jest różnica pomiędzy makijażem do zdjęć, a takim, w którym wychodzi się na ulicę. Te zdjęcia pokazują po prostu to, jak wygląda fotka makijażu przed obróbką. Z resztą moim zdaniem warto eksperymentować z kolorami i tym, co nosimy. To nie jest permanentne, a następnego dnia możemy się pomalować zupełnie inaczej. Nie ma co hejtować, raczej należy wspierać odważne osoby.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 31.12.2018 00:22
Za ciemny podklad. Tak to są makijaże do sesji, sceniczne. Dobrze będą wyglądać po obróbce w komputerze a nie na żywo. Wszystkie makijaże na insta tak wyglądają w rzeczywistości. Są bardzo mocno przesadzone, bo jak zrobi się zdjęcie makijażu w którym można wyjść z domu to twarz jet często blada i nie widać całego konturowania.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 31.12.2018 00:06
Maskarada... nie wiem jak inaczej to skomentować. Brak mi słów
odpowiedz

Polecane wideo