Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2021 09:31
Fajne spodnie, oby jak najszybciej powróciły, żeby można było kupić normalnie w sklepie, nie tylko w ciucholandzie gdzie teraz kupuję, bo bardzo lubię biodrówki, czym niższe tym lepsze. Na jednym zdjęciu spodnie do pępka to nie biodrówki. Biodrówki muszą być minimum 5 cm poniżej pępka, ja mam przeważnie takie około 8 cm poniżej i takie są mi najwygodniejsze
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.01.2020 17:46
Ostatnio szukałam w sklepach biodrówek, ale niestety nigdzie nie było:( Wszędzie dżinsy do pępka... Nie przepadam za nimi do cisną w brzuch, natomiast umiarkowana wysokość biodrówek to jest to.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2020 21:46
Ok na starych zdjęciach zauważyłam biodrówki. Mam jednak jedno "ale" co do kilku pozostałych zdjęć: wydaje mi się, że gaci sięgających pod pępek raczej nie można zakwalifikować do zacnego grona tych kultowych spodni. Aczkolwiek być może się nie znam i wspimniany pępek znajduje się na wysokości bioder i wszystko jest okej🤔 a tak w ogóle miło było powspominać dawne czasy. Kto zrozumiał o co chodzi w tym zaplątanym niczym słuchawki w kieszeni w komentarzu przesyłam moje gratulacje👏A tak w skrócie, droga Redakcjo, chyba pomyliłaś niektóre zdjęcia.
odpowiedz

Polecane wideo