Komentarze (11)
Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 1) 31.10.2021 14:39
Kupujta na Aliexpress, Polacy. Zawsze bedziecie trafiac na szmaty niskiej jakosci XD
odpowiedz
inka (Ocena: 5) 30.06.2018 10:03
Jak się kupuje w ciemno, na nieznanych stronach i to jeszcze jakiś zagranicznych to się wcale nie dziwię, że trafiają się takie zakupy. Jest niestety dużo oszukaństwa na tym świecie i trzeba bardzo uważać. Ja to zanim coś zamówię to sprawdzam opinie, czy dany sklep ma wszelkie dane podane, czy w razie czego nie będzie problemu z odesłaniem i ze zwrotem produktu. Poczytałam i spróbowałam zamówić coś na Aeterie i u nich to raz dwa szybko zamówienie do mnie przyszło, odsyłać nie musiałam bo pasuje idealnie. Także nie wszyscy oszukują
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2018 22:54
Zamawiam bardzo dużo ubrań z internetu, przy czym pamiętam, że zamówienia z Chin będą pewnie odbiegały jakością od zdjęcia poglądowego :) mimo wszystko, ja zawsze dostaje ubrania o takim kroju jaki sobie wybrałam :) tutaj rozmiary problemem nie są :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.06.2018 22:18
No sorry gregory, na wychudzonych modelkach wszystko wygląda świetnie i ekstra, a potem taka puszysta pani ,plus size, zamówi sobie sukienkę i zdziwko, bo nie wygląda jak ta japońska modelka na zdjęciu..... Przecież wiadomo, że na grubasach wszystko inaczej leży, czyt. gorzej. I żeby nie było, sama jestem grubsza, mam tyłek, wielkie biodra i brzuch, ale ja nie kupuję z azjatyckich stron sukienek, bo wiem z czym to się łączy. Zaniżone rozmiary + tandetny materiał. Wolę iść do sklepu stacjonarnego, przymierzyć sukienkę, dotknąć materiału i stwierdzić, czy ją kupić, czy nie. A sukienka ze str.6 czy ze str. 3 jest taka jak na zdjęciu, tylko akurat pani na zdj.3 pewnie wzięła rozmiar dziecięcy, ewidentnie sukienka wygląda jak dla kilkuletniej dziewczynki.
zobacz odpowiedzi (3)
Anna S (Ocena: 5) 26.06.2018 09:51
Przecież sukienka z 6zdjecia jest ok.albo ja ślepa.. .
odpowiedz

Polecane wideo